Menu Forum

Svatba 2015 - Vše na jednom místě - Ústecký kraj

1. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
latitude85
1
Registrovala se 22. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latitude85
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Milé nevěsty, prosím doporučte místo - penzion, hotel atd. v Ústeckém kraji pro obřad, svatební hostinu, raut i ubytování - vše na jednom místě pro 40 svatebčanů emoticon
22. srp 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
latitude85
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latitude85
1
  • Neví, kdy bude svatba
 líbil by se nám obřad venku emoticon
22. srp 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chakka
2
Registrovala se 21. února 2014 na beremese.cz. Přidala 204 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
chakka
2
Registrovala se 21. února 2014 na beremese.cz. Přidala 204 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
 Ahoj, mrkni na "Panstvi Velichov" u Velkeho Brezna a nebo "Hotel Vetruse". Oboji je ale fin. trosku narocnejsi... emoticon
22. srp 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
Registrovala se 29. července 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 3 přátele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
Registrovala se 29. července 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 3 přátele. Region Louny.
 Hodně záleží jakou svatbu plánuješ lions nesuchyně, ale cenově nevím jak. Mají to tam luxusní.
22. srp 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
englishbride
95
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel. Plymouth, England, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
englishbride
95
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel. Plymouth, England, Spojené království.
 @latitude85 doporučuji panství Velichov,byla jsem jako host a bylo to super. Ubytování pěkné a čisté. Prostě fajn emoticon
22. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chakka
2
fotoportrét
fotoportrét
chakka
2
 Jeste dodam, ze jsem jednala s Velichovem i Vetrusi.
Velichov mel obsazeny termin a byl by prostorove problem s nasimi 80ti hosty (napr. i kvuli ubytovaci kapacite), takze jsme nakonec slavili na Vetrusi a musim rict, ze nam ve vsem vysli maximalne vstric.
Kazdopadne jsem na Velichov slysela hodne chvaly.
22. srp 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
latitude85
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latitude85
1
  • Neví, kdy bude svatba
 díky moc za tipy, o panství Velichov už jsme hodně slyšeli a porovnáváme se Selským dvorem Perštejn-obojí je zhruba ve stejném stylu, jen se nám zdá, že Perštejn má hezčí ubytování pro svatebčany. Nemáte zkušenost? Větruše je krásné místo, jen se obávám, že to bude hoooodně drahé emoticon Nebo to nebylo tak strašné?
22. srp 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chakka
2
fotoportrét
fotoportrét
chakka
2
 @latitude85 Vetruse je pomerne draha zalezitost, ale to byl Velichov take - dokonce mi prislo, ze prvotni kalkulaci melo panstvi Velichov o trosku drazsi nez Vetruse...Kdyz jsem si to zpetne spocitala, meli jsme na Vetrusi utratu kolem 1.900,- CZK/os. - ranni welcome drink s pohostenim, slavnostni obed, rautove stoly, grilovani, live cooking, napoje atd.
25. srp 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mondullaa
4
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Ústí nad labem, Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
mondullaa
4
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Ústí nad labem, Region Ústí nad Labem.
 rada bych obnovila diskuzi. Mohu se zeptat, jake jsou dalsi nabidky krome velichov, vetruse a selsky dvur??

potrebuji neco co nebude tak drahe (pokud tady neco takoveho je)

moc dekuji
1. led 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Most
36

“SVATEBNÍ ŠATY PŮJČIT NEBO KOUPIT...dilema každé nevěsty, které v našich salonech jednoduše vyřešíte. Po vyzkoušení svatebních šatů je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Prodejní ceny loňských modelů jsou maximálně 50% cen původních...přijďte a buďte naší spokojenou nevěstou, těšíme se na vás:-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

36

“SVATEBNÍ ŠATY PŮJČIT NEBO KOUPIT...dilema každé nevěsty, které v našich salonech jednoduše vyřešíte. Po vyzkoušení svatebních šatů je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Prodejní ceny loňských modelů jsou maximálně 50% cen původních...přijďte a buďte naší spokojenou nevěstou, těšíme se na vás:-)”
(Před 1 rokem)

@mondullaa Most Hněvín, Krupka Růžový hrádek, Jirkov Červený hrádek, Chomutov Hřebíkárna, Patokryje zámek, Litvínov Loučky...záleží jak moc daleko to máte emoticon
1. led 2015 ve 20:30  •  www.svatby-most.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

36

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

36

(Před 1 rokem)

@mondullaa Most Hněvín, Krupka Růžový hrádek, Jirkov Červený hrádek, Chomutov Hřebíkárna, Patokryje zámek, Litvínov Loučky, Teplice golf.areál Barbora...záleží jak moc daleko to máte emoticon
1. led 2015 ve 20:32  •  www.svatby-most.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mondullaa
4
fotoportrét
fotoportrét
mondullaa
4
 dekuji za rychlou odpoved emoticon a mohu se zeptat jak se cena pohybuje cca pro 40 lidi, kde bude jak obrad, tak jidlo a i ubytovani emoticon
1. led 2015 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí