Svatba 2012, Pardubice-Kuňka. Co ostatní Pardubičandy?

Zobraz úvodní příspěvek
AHoj holky tak jsem netrpělivě očekávala spuštění na pardubickém servu rezervací online a jsem těžce zklamaná, chtěli jsme svatbu v květnu 25 a ejhle na Kuňce tento termín ani nevypsali, vypáčila jsem to s velmi "příjemné" paní matrikářky...no a teď tápám co dál....pocházím z HK a v okresu Pardubice jsem krátce naplaveninou a přišlo mi symbolické zvolit na místo obřadu Kuňku, když se nám trčí nad barákem, ale datum se nám měnit nechce...takže teď tápu, zkusím ještě oslovit přímo Kuňku...a jak to máte vy Pardubičandy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina S někým jsem se o tom bavila a ten mi říkal, že jich tam bylo kolem 30, ale že tam byli neuvěřitelně namačkaní. Když jsme se tam byli podívat osobně, tak jsem tomu uvěřila :-)
Odpovědět
Já byla tenkrát na svatbě kamarádce na zámku v Rychnově a krása, ale taky jsme byli namačkaní, ono tam bylo možná přes 50 lidí...no slováci :))) ale paní tam zpívala na živo, což jsem viděla prvně...ale řekla bych, že bohužel ty obřadní síně, budou vždy na tu menší kapacitu...venku zas je riziko počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
@jidusha, @klawdie - No asi nebudem vymýšlet a necháme to v těch Pardubicích. Na zámek se údajně vejde 80 lidí, to nám stačí :-) Nás bude 30 rodina, dalších cca 20 kamarádi a určitě přijde ještě někdo jen na čumendu na obřad, takže do síně pro 20 bychom se nenaskládali. Jinak holky, jestli sháníte živou hudbu na obřad, můžu doporučit. Včera jsem na zámku dostala kontakt na 1 pána a jednání s ním je ukázkové, už ho máme zamluveného. Kdyžtak napiště do IP.
Odpovědět
Hele jen takovej dotázek když si narazila na tu hudbu, čistě náhodou neznáte nějakého hudebníka co hraje na dudy? můj přítel má trošku prdlý nápady :D
Odpovědět
Profilova fotka
@klawdie - tak to bohužel fakt neznám. Já jsem měla nabídku na klavír + saxofon, ale nemám saxofon ráda, takže to jsem zavrhla. Nakonec budeme mít klavír + housle :-)
Odpovědět
@klawdie Nám hrál Jakub Jedlinský na Akordeon a byla to nádhera :)
Odpovědět
Ahojda, hlásím se k Pardubicím :-) my jsme se dle financí nakonec rozhodli pro radnici. Na matrice už máme datum vyjednaný. Navíc do února se má prý oddací sál radnice rekonstruovat, tak třeba to udělají pěkně. Navíc se mi líbí venkovní prostředí před radnicí a do parku to není daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klawdie Ahojky, koukám, že chcete garden party, my taky, stany mám najité, ale jak to například budete řešit s podlahou do stanu a parketem? necháte lidi chodit po trávě nebo na zem budete něco dávat:) marně si lámu hlavu s tím, jak to udělat, jelikož nebudu dávat za půjčení podlahy 50 tisíc :(
Odpovědět
tak jednoduše, stany máme vlastní, respektivě takové ty přístřešky ve více kusech, dvůr je uzavřený , častečně pevně zastřešený a v případě nepřiznivého počasí holt zastřešíme celý, parket budem stavět, stejně chceme dělat pergolu, takže bude menší parket, jinak ano bude to normálně na trávě. když seženete palety a natlučete na to obs desky nebo něco podobného určo to vyjde levněji než pujčení... a podle mého parket postačí, záleží v jakém to máte stylu... jinak ze zkušenosti, na jedné svatební garden párty jsem byla, měli zapůjčený obrovský pevný přístřšek, cena nebyla tak horzná, ale z hlavy nevím,stál normálně na trávě a raut schovaný v otevřené stodole a před stodolou byla spevněná plocha na které se tančilo...:)
Odpovědět
ahoj,taky se hlásím k Pardubicím :-) chtěla jsem se zeptat neznáte nějakou dobrou vizážistku v Pardubicích nebo okolí? díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Na zámku je to krásný, jediný, co mi tam na svatbě kamaráda vadilo, byli pávi,kteří řvali pod okny a tiše mluvící oddávající, který nebyl vzadu slyšet. Ale to jsou jen maličkosti. Prostory tam jsou vážně pěkné, lidí se tam vejde taky hodně. Jen přítel má bohužel jinou představu.....
Odpovědět
Profilova fotka
@jidusha - tak zrovna ten tiše mluvící oddávající je asi problém toho konkrétního člověka asi... a předpokládám (možná mylně), že se tam ti oddávající nějakým způsobem točí. Já jen doufám, že nás nebude oddávat mlaďoch s proslovem o Forrestu Gumpovi. Jednak jsme ten proslov už od něj slyšeli na svatbě kamarádů (a s tím i spousta našich kamarádů, které máme společné) a hlavně je to můj spolužák z vejšky, se kterým jsem měla 1 kurz zaměřený na PR :-D Radši nějakýho příjemnýho dědu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zmrz_lina Tohle byl starší pán (no starší, to je relativní, ale mlaďoch to nebyl :-D ). Já jsem stála až u dveří, do toho řvali děti a pávi a hrála (sice tiše, ale hrála) muzika, takže novomanželé slyšeli a to je hlavní:-). Sál a nádvoří zámku se mi moc líbí, tam svatba vypadá fakt hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
No já na zámku už nebyla, ani nepamatuju... Jsem z Pardubic už 5 let pryč a jezdíme jen k rodičům na víkendy apod.
Odpovědět
@sarka_85 já bych si chtěla domluvit líčení v kosmetickém salonu v Ohrazenicích. Tak uvidím co a jak. Kdysi se tam nechala líčit na svatbu moje sestra. Holky už máte některá zařízené šaty??? Kde byla největší spokojenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - budu si nechávat šít
Odpovědět
@zmrz_lina já nějak stále nevím :-( korzetové mi nehrozí, tak bych chtěla nějaké ramínkové...ale ne s úzkými ramínky. Líbilo by se mi, kdyby měly ramínka třeba krajkové nebo něco takového. Občas mám pocit, že všude jsou hlavně korzetové :-( tak snad se něco najde.
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - tak to nemáš jen pocit, tak to je. 95 % šatů v půjčovnách jsou korzetovky a taky je nechci. U mě byl problém i s drobnou postavou, takže nakonec budu mít za cenu půjčovného šaty vlastní.
Odpovědět
@zmrz_lina hmmm myslela jsem si to :-( no já mám asi 167 cm a cca 48 kg, takže to bude asi taky sranda.
Odpovědět
@e_tina já mám šaty ze salonu Bella v Hradci, zkoušela jsem tam i jedny na širokých krajkových ramínkách (nevím jak bych to přesně popsala) ty byly moc pěkný, ale oni si ty šaty prohazujou s ostatníma pobočkama, takže je možný, že teď už můžou být zas jinde, ale když jim popíšeš, co by sis představovala, tak ti je nechaj přivíst na vyzkoušení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám zamluvenou kadeřnici i vizážistku a pečení dortů. Jen se nemůžu rozhodnout, který...
Odpovědět
@e_tina no mě šaty přiveze na zkoušku paní zítra,našla jsme je na aukru, šité v salonu a nakonec nevyužité..tak sem zvědavá...usoudila jsme, že zvolím šaty z druhé ruky než z půjčovny které mělo na sobě hromada nevěst, stejně tak nechci riskovat ušití kdy by mě šaty nemuseli sedět, tak si hlídám bazar, aukro a bazos....tak jsme zvěedavá jestli ty první budou ty pravé :) kadeřnici mám již svoji a jsme dohodnuté a květinářka je její sestra a moje kamarádka...
Odpovědět
@sarka_85 Díky :-) mrknu na jejich web :-) @klawdie Já zase nakukuju tady na bazar, jen je tu opět většina korzetových :-( a když už nejsou korzetové, tak jsou většinou ve větších velikostech :-( ale na aukro asi mrknu. Nějaké z bazaru by mi ani nevadily, když by byla příznivá cena a byly by mi :-) Co máš za květinářku? @zmrz_lina to my máme alespoň už zadaného fotografa a doufám, že se domluvím s mojí kadeřnicí a kosmetičkou :-) nikdo jiný se mi shánět nechce :-)
Odpovědět
@e_tina no jelikož jsem původem Hradečenda, tak z HK, což by asi pro tebe nebylo ideální, když jsi z Pardubic, ale v případě zájmu klidně info hodím....
Odpovědět
@klawdie v pohodě :-) pár tipů tady v Pardubkách mám, tak jen se tam zajet podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - no já vzhledem k tomu, že žiju mimo Pardubice, tak kadeřnici+kosmetičku mi doporučovaly kamarádky z Pce, tak uvidím. Fotografku mám zamluvenou už někdy od října... Jinak asi v 5 v květinářstvích mi řekli, že stačí měsíc předem, takže to zatím neřeším...
Odpovědět
@zmrz_lina no taky myslím, že s květinama problém nebude :-) ty se asi tak "hrotit" nemusí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dneska přišla cenová kalkulace hostiny a vychází to cca tak, jak jsem počítala. V kalkulaci mám počítáno na oběd 30 dospělých (nás bude 28 + 2 děti) a na raut 55 hostů (mělo by nás být do 50, ještě nevíme přesně) a včetně chipsů/arašídů apod., co budou doplňovat celý večer, čokoládové fontány to vychází na 30 tisíc (bez pití).
Odpovědět
@zmrz_lina a kde máte mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - Sezemický dům
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?