Svatba 07.06.2014 - hledáme místo pro hostinu, Kostelec

Ahoj všichni, plánujeme svatbu 07.06.2014 v Kostelci a pořád hledáme místo pro svatební hostinu a také ubytování. Neví někdo o něčem??? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@venecek Který Kostelec myslíte? :-) Obřad už máte zamluven?
Odpovědět
No nezavazne ano, ale neni potvrzen. Kostelec nad Cernymi lesy. Vite o necem?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Hudbu řeším dle přání. Pokud máte o mne zájem, mrkněte na moji stránku nebo na místní presentaci v sekci profesionálové. Pokud bychom se neslyšeli, přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí. DJ ZDENEK
Odpovědět
V Kostelci je hned několik restaurací, záleží na množství hostů, aby se vešli. Velmi dobrá je pizzerie hned na náměstí Smiřických, Zelený dům vedle je bohužel mimo provoz, restaurace Nostalgie u hrnčíře je nově opravená a je tam i pivovar. Pokud to má být na jednom místě i s ubytováním, možná by do určitého počtu ubytovaných posloužil právě pivovar, jinak vše se dá udělat přímo na zámku a to i za rozumné ceny, není to přeci jen místo obřadů, nebo mají plno? Kdyby cokoli nesedlo, ubytování je i v nedaleké Vyžlovce, hned u příjezdu z Kostelce je nalevo oranžový penzion. Jméno teď nevím, ale půjde určitě najít.
Odpovědět
@venecek Také plánujeme svatbu v Kostelci a rozmýšlíme se nad hostinou v Pivovaru nebo přímo na zámku. V Pivovaru to vychází finančně celkem zajímavě, na zámek je potřeba sjednat catering ....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@paulline_loli pokud mam spravne info, tak zamek muze zaridit vlastni catering... Pro koho jste se nakonec rozhodli a za kolik prosim? Take uvazuju nad timto mistem. Dekuji
Odpovědět
@mrs_to_be rozhodli jsme se pro hostinu v pivovaru, protože pronájem velkého sálu na zámku stojí skoro 30 000,- se vším všudy...i když to tam je krásné, tak vzhledem k tomu, že si svatbu platíme sami dva tak raději ty peníze dáme do jídla a pití :) Pivovar ti pošle kalkulaci když jim napíšeš co chcete mít ...
Odpovědět
@paulline_loli Můžu se zeptat, co je v těch 30000,- počítané? Nějak se mi to nezdá, ale nechám se ráda vyvést z omylu :-)
Odpovědět
Je tam zahrnut pronájem velkého sálu + DPH, pronájem přípravny + DPH ( na stránkách totiž avizují ceny bez DPH ), požární dohled, pojištění myslím, a pak pár hodin za pronájem navíc .... mluvila jsem osobně se správcem a přibližně jsme to takhle spočítali ....
Odpovědět
@paulline_loli Aha, moc děkuji. No my z toho důvodu budeme mít hostinu asi v Sále Smiřických, i když si nejsem jistá, jestli se tam v 60 lidech vejdeme nějak rozumně. Měli bychom, tak ještě uvidíme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?