Stodola/statek/maly zamecek na svatebni hostinu brno a okoli (do 100 km)

ahoj nevěsty, tak se přidávám do klubu:) svatbu plánujeme na květen 2018, zběžně jsem hledala místo podle mých představ a nemůžu nic najít:( - statek někde u lesa/vody, se stodolou, která vevnitř nepůsobí stísněným tmavým dojmem, klidně otevřená stodola( jen sloupy okolo). chtěla bych jednoduchou, rustikální/ shabby chic svatbu a HLAVNě! s námi vybraným cateringem a výzdobou (netrváme striktně na rozpočtu a jsem designérka, tak bych si to ráda nazdobila s pomocí mých nejbližších sama). ráda bych svým hostům dopřála krásný, stylový zážitek i co se týče chuťovýh buněk. co si tak pročítám diskuze, na každém místě trvají na jejich výzdobě a kuchyni?? ještě nejsme rozhodnutí, zda svatbu a hostinu na jednom míste neno ne, to se bude odvíjet od místa, které nemůžu najít :) nenapadá Vás něco pěkného uprostřed přírody? co se týče místa, jsme z brna, ale nebráníme se rozptylu až 100 km :) díky moc za každou radu!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba Sudický dvůr kousek od Boskovic, moc příjemný uzavřený areál. Také statek Samsara u Blanska. Pokud ještě nemáte vybranou floristku, mrkněte třeba na můj web. Krásné dny přeji, Marcela
Odpovědět
Někde jsem tady četla,že v Dolních Kounicích jsou dokonce 2 stodoly.Tak koukni. :-)
Odpovědět
diky moc holky, hned to zkouknu:)
Odpovědět
Nam se libil Zamecek Klokocov, ale byl dal, tak jsme vybrali Mlyn Davidkov, svagr mel svatbu v Klokockove mlyne
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?