Stodola na obřad i hostinu - Olomoucký kraj

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, jak to tak vidím, tak už mi začíná docela "hořet koudel u zadku"! Chceme svatbu v červenci 2019 a zatím nemáme místo! Měla jsem vyhlídnuté jedno vysněné a tam už se obsazují termíny 2020! Obvolala jsem několik dalších a je to to samé! To mi řekněte, jak se pak tedy dodržuje pořekadlo "do roka a do dne"? Měla jsem si zarezervovat místo, když jsem ještě ani nevěděla, že mě budoucí manžel, požádá o ruku... (Omlouvám se, ale jsem z toho nervózní a smutná.) Nastávající odmítá kulturáky i sokolovny... Oba jsme si představovali hostinu ve stodole a obřad venku pod slavobránou. Máte prosím nějaké tipy na stodoly v Olomouci a okolí? Děkuji za jakékoli nápady! :)
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@eva9227 my jsme tam byli už v sprnu... kdy jste psala vy?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@eva9227 tak buďte evi v klidu, nám to nakonec taky nedopadlo. :/ nový zřizovatel nám dělal strašné problémy... furt tahanice, řešilo se,... nakonec nám nabídli, že by tam musel s námi být někdo od nich a konec by byl ve 2:00, což nemohu dovolit. nelze svatbu jakkoli časově omezit...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@eva9227 buďte v klidu, taky jsme nemohli nic najít... nakonec jsme museli slevit ze svých představ... nakonec nejde o to, kde to bude, ale že tam budeme my dva a fajn lidi kolem nás. dobře to dopadne a budete mít krásnou svatbu!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, Obnovuji diskuzi. Nenašli jste za poslední dva roky nějaké další krásné místo na svatbu? Předběžně máme rezervovaný Holický dvůr. Nicméně zmíněné ceny v předešlém příspěvku už neplatí a šly značně nahoru. Jen samotný nájem činí 25 tisíc. Přikládám ceník co jsme obdrželi. Nejvíc mě děsí představa platit 500,- za hodinu chytání. To se může ve finále hodně prodražít. Jak jste dopadly se stodolou v Příkazech? Můžu Vás poprosit o orientační ceny objektu? Mockrát děkuji 🙂🌹
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky 😊 našla jsem vlákno, tak se přidám. My měli svatbu v roce 2017 v Tištíně, mezi Vyškovem a Prostějovem. Catering jsme měli svůj, pití od nich, lidové ceny 😊 obřad venku na louce, pokračování uvnitř. Výzdobu jsme si dělali sami, cena za pronájem byla tenkrát 2000Kč 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@sebestice jeee, to vypadá moc hezky, můžu se zeptat na kontakt? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@sebestice mohu prosim take poprosit o nějaký kontakt nebo odkaz, kde bych našla víc informací? Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?