Štáblovice 2016

Ahojte holky, budete mít taky některá svatbu ve Štáblovicích, v Zámecké krčmě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jo, my se tam bereme příští sobotu :) Tak jestli budeš chtít, můžu pak poreferovat.
Odpovědět
@myska_na_mrazu Ahoj, jó tak jo, to by bylo super :) my jsme se nakonec taky rozhodli pro štáblovice, je to tam krásné. akorát si počkáme až na květen. kolik máte hostů? nás bude tak 70, tak snad se pohodlně vlezeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klerik @myska_na_mrazu Ahojky holky, přidávám se :-) Taky budeme mít svatbu ve Štáblovicích, ale až v srpnu :-) Tak jak jste zatím spokojené? Peťa
Odpovědět
Já tam byla jako host a strašné...
Odpovědět
@karlap a s co se ti tam nelíbilo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvam se, ze jsem neodpovedela driv. My jsme zatim se vsim spokojeni; pani provozni je moc mila a ochotna. Svatbu budeme mit v te vstupni sini zamku, protoze je kosa :) Jinak bychom se taky nebrali v zime, ale v lete uz budeme chovat, tak by to asi neslo :)
Odpovědět
@klerik 70 osob???? tak to potom poprosím o fotku, já mám problém do salónku dostat 50 osob. :-D Nebo to máš rozdělené na dvě místnosti část hostů salónek a část hospodská část?
Odpovědět
@klerik já tam byla na svatbě letos v červnu, bylo nás tam 70 a katastrofa, byli jsme tam jako sardinky a nedalo se dýchat.. Naštěstí nebylo venku nějak skarede, tak většinu času všichni seděli venku, ale být tebou tak to ještě zvazim:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj. Chtela byh se zeptat jak jste byli spokojeni se zameckou restauraci ve Stablovicich?Jedna znama mi rekla, ze se ji tam snazili okrast o 50tisic.Predbezne jim svatbu spocetli na 50-60tis a nakonec si uctovali 110 000kc a dokonce jim mappcetli 300káv! Nemáte někdo podpbnou zkušenost prosím?Moc děkuji. Jana
Odpovědět
@jancahl Ahoj, tak to bude nějaké nedorozumění. Naopak my byli se svatbou ve Štáblovicích velmi spokojení. Měli jsme vyhlídnutých i pár dalších míst, ale za prve: ve Štáblovicích to vycházelo cenově nejlépe a za druhe: se nám moc líbilo samotné místo, je kouzelné. Podle mých zkušeností ta ocenění, která mají, si zaslouží
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?