SOS Místo svatby v Plzni

17. říj 202040

Líbí se mi to

Ahoj všem nevestám, mám na vás takovou otázku. S přítelem se chceme vzit 24.4. tady u nás v Plzni, ale v Plzni nežijeme dlouho, takže vubec netušíme, kde by se naše svatba snů mohla uskutečnit. Tak bych vás rada poprosila o nějaké nápady. Chtěli bychom obřad a hostinu na jednom místě a obrad nejlepe venku. Zkusili jsme Kalikovsky mlyn, ale tam maji bohužel plno. A chceme jen v Plzni.
Děkuji za případnou inspiraci.

• Papírna, Depo 2015, U Pramenů, U Matasů, Pivovar v Černicích. Ale v Plzni moc venkovní svatby nefrčí, takže jestli chcete venku, doporučuji se poohlédnout kousek dále.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• @janca_komarkova  dobrý den, mrkněte do našeho vyhledávače Svatební kompas www.svatebnikompas.cz 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj!

Výše najdete odkaz do vyhledávače. Tento vyhledávač je určený všem lidem, kteří plánují svatbu a chtějí mít vše na jednom místě. Můžete zde najít nespočet míst na svatbu v Plzni. Obecně zde najdete přehled všech služeb na svatbu. 🙂

• Tak v Plzeňském kraji je asi nejlepší místo pro svatbu Zámecká fara Vidžín ... Jukni te

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Multifunkční areál Uhřínov
    Rychnov nad Kněžnou
    Multifunční areál se stodolami, celoročním sálem a ubytováním
    Jedinečný statek mezi lesem a rybníkem jen pro Váš velký den, nabízí komfort absolutní samoty na celý víkend.. Těšíme se na Vás 😉
    U Prejzků - restaurace, ubytování
    - organizování svateb, obřadů a hostin, přesně podle přání zákazníka