SOS - hledá se místo na poslední chvíli, Brno a širší okolí (do 100 km)

Profilova fotka
Znáte ten pocit, když máte zamluvený místo, všechno nachystaný, hotový oznámení, pohoda klídeček a pak vás pošlou do pr***e, kvůli většímu kšeftu? Ne? Tak si rozhodně neplánujte svatbu na Paprsku. A tak se teď hledá urychleně místo na termín 11/08/2018 - startovní bod u Brna, dojezd do 100 km, krků asi 40 včetně dětiček různé velikosti. Ideál nějakej komplet plac (obřad, hostina, ubytko), případně něco hodně blízko u sebe, aby se ve svatební den neztrácel čas přejížděním. Perfektní by bylo něco v přírodě - voda, les, statek, stodola, .. Ale budem vděční za jakoukoliv radu, fakt nám hoří koudel. Za spásný typ slibujem jako správní moraváci flašku a jako správní svatebčani dort!
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt nikdo? Celá Morava, Vysočina a okolí jako mlčí?
Odpovědět
Ono je to těžký, obzvláště jižní Morava je full rok dopředu.. kazdopadne na co sem se já dívala a pamatuju si: Hotel Pohoda Nárameč, Penzion Starý Pivovar, Bukovanský mlýn, vila Daniela Úvaly, svatojakubský pivovar, pivovar Černá Hora, Hotel Pod dratnikem, Dominant Rakvice, Hotel Stará škola Sloup, u kamenného kola Adamov, Vinařství Hanzel, U jeňoura, vinařství Přítluky, Mlýn Sedlec
Odpovědět
Balloon penzion, Penzion Kůlna Jedovnice, Krcma a Hotel u císařské cesty, sklep Skalák, vinařství Krysa, vinařský dvůr na faře, nosreti, u hroznu
Odpovědět
Profilova fotka
No, nejenom Morava.. :-| Právě tady ty znělý jména jako Kůlna, Dominant, Bukovanský mlýn, .. Jsou teď tak profláknutý, že s tím se ani nepočítá.. Spíš by stačil nějakej obyč penzion třeba se dvorem, aby to mohlo být venku.. Někde v přírodě.. Tak spíš naháníme nějaký lokální tipy od místních na fleky, který nejsou moc známý.. Ale určitě děkuju!! ;-) Předám a mrknem, jestli je tam něco, co jsme neviděli a kde by měli případně i volno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co ten Šafránkův mlýn, má plno? :)
Odpovědět
Zkuste Hotel Vinohrad Milotice.Meli jsme tam svatbu a velka spokojenost :-)
Odpovědět
Zámek Křtiny, nejsou ještě tak profláknutý, místo nádherný a ceny krásný :) Servis jsme od nich měli komplet a byli jsme naprosto spokojení a hosté si taky vychvalovali. Budu držet pěsti, aby se zadařilo ;)
Odpovědět
Já vím, proto sem jich napsala víc, chápu že jsou někteří plný ale ono se neni čemu divit...tak ať něco najdete no, zrovna ten hotel krčma u cis.cesty Branišovice bych řekla že budou volní.. letos jsme tam měli mít svatbu
Odpovědět
Ještě mě napadá Vyškov Selský dvůr
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa Šafránkův mlýn není úplně to, co se hledá.. Jako něco v podobným duchu, ale takovýho víc.. "stodolovýho".. nevím, jak to líp popsat.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bublovi A je tam i něco na naše parametry?? Ubytování, venkovní prostory, .. Zámek sám o sobě určitě není naše cílovka.. :-|
Odpovědět
Paprsek? To slysim prvne, ani nevim ze existuje... Napada me Hotel Rokiten v Moravskem Krumlove.Je to hotel s restauraci a pivovarem.:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jak tu nekdo zminuje ten Hotel U Cisarske cesty, tak ten je super i pro ty deti, maji tam docela zverinec.
Odpovědět
Jeste me napadla stodola Suška v Kravsku u Znojma, to by mohlo byt to co hledas, ale to je asi o neco dal.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jako doufám, že o nich už ani nikdo nikdy neuslyší.. :-D minimálně né nic pěknýho.. Jinak je až hore v Jeseníkách.. Rokiten asi nebude uplně to, co hledáme, ale ještě mrknu a Suška.. Já nevím, k jejich finanční představě bych měla asi mnoho komentářů.. Nicméně největší minus je, že je to bez ubytka.. Přece jen přejíždět z obřadu se ještě dá, ale aby bylo potřeba se trousit autem i v průběhu noci, to už by bylo hodně na prd. Na Císařskou cestu jsme psali, tak uvidíme. Každopádně díky, díky! Pokud by měl někdo něco dalšího, tak budem rádi. :-)
Odpovědět
@maresovasofie Je tam právě všechno. Pěkná decentní zahrada, případně by na obřad šlo tuším využít i arboretum, venkovní prostory mají teď pod party stanem. Ubytování samozřejmostí. My tam často pořádáme i konference, jsou to krásný reprezentativní prostory. Taky jsem zámek nezvažovala, ale tohle předčilo mé očekávání, a to jsem se vdávala v zimě ;-) moc lidí neví o tom, že ty prostory nejsou pouze soukromý. Za zavolání a případně obhlídku nic nedáš. My byli mile překvapeni i konečnou kalkulací :-) budu držet pěsti, ať najdete to, co hledáte
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já byla kamarádce na svatbě ve Vinařství Skoupil - Velké Bílovice. Nevím, jestli to je, co hledáš, ale určitě tam nejsou tak vytížení...
Odpovědět
Penzion pastuska zkuste http://pastuska.cz/cs/
Odpovědět
Ahoj, zkus Vinařska stodola u Stehlíků u Znojma. Majitelé příjemní, pan Stehlík hraje v nej cimbálce ve Znojmě. Sami jsme dlouho uvažovali, jestli neuspořádat svatbu tam, ale je nás hodně, proto budeme mít v Sušce, která je krásná, ale fakt finančně "náročnější". Držím pěsti
Odpovědět
@liza86 prosím mají ubytování? Na webu vidím jen stodolu
Odpovědět
Myslim, ze oni primo ne, ale v dochazkovy vzdalenosti je spousta penzionu
Odpovědět
Profilova fotka
hotel zámek Valeč, ale tam je též hodně plno...
Odpovědět
Profilova fotka
@maresovasofie Také mě napadla Suška. A dohledala jsem ve zdejším fóru, že by měli nabízet i ubytování. Jen nevím, jestli pochodíte, už je taky docela "profláklá". http://www.beremese.cz/forum/misto-sv...
Odpovědět
Profilova fotka
@maresovasofie Ještě mě napadl Zámecký mlýn Nejdek. Je to u Lednice. Nabízejí ubytování, ale jídlo byste asi museli řešit cateringem. https://www.facebook.com/pg/zameckyml...
Odpovědět
Profilova fotka
Suška je hrozně profařená, podobně jako xy míst, co nám radili i na jiných fórech, takže tam kdyby bylo volno, tak jedině z haluze.. Nejdek vypadá super, ale obávám se, že co do ubytování je to na nás malý.. :-| Ještě to prozkoumám, díky za tip! Jinak díky i všem ostatním, pátrací akce pořád pokračuje, tak kdyby ještě někoho něco napadlo, budeme vděční. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://vinarstvinosreti.cz/ - skvělý přístup , krásné místo. Fotily jsme zde svatbu 8.6. Výborné jídlo :-).
Odpovědět
@maresovasofie jak jste dopadli?
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste se zeptat v Panském pivovaru v Sokolnicích a na ubytování ve vedlejším městečku Újezd u Brna (restaurace u Kostela)
Odpovědět
Nevím, jestli tu zaznělo, co U Němců v Domašově? Míst je kolem Brna hodně, chce to asi fakt googlit a obvolávat :-/ I profařená místa se můžou uvolnit kvůli zrušení
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?