Skvorecký dvůr - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Holky je tu nekdo kdo planuje svatbu v tomto roce ve Skvoreckem dvore??My v zari..tak bych se rada podelila, poradila...
Odpovědět
1
2
@sorta dobrý den mohu se zeptat jak jste se vešli s 80lidma do stodoly ? Mame z toho trošku strach že se tam vejit nebudem budeme mít asi 70 lidi i s dětmi a obřad jste měli také tam.děkuji za případnou odpověď.
Odpovědět
@barunka98 dobrý den,svatbu tam plánujeme na příští rok v září a zatím všichni,se kterými jsem si psala/i paní majitelka mě ujišťovala, že by to s takovým množstvím lidí mělo být v pohodě (budeme mít taky cca 70lidí). Kdy máte svatbu? Hodně štěstí ať se vše vydaří 😊💚
Odpovědět
@vydrous dobrý den :) my ji máme teďv sobotu a právě se bojíme aby sme se tam všichni nacpali děláme obřad právě tam u té studničky tak si kdyžtak stoupnou trošku vedle na ten beton nedá se nic dělat :) jen ať prosím neprší zatím nás předpověď dost znervozňuje :( a děkujeme také vám přejeme hodně štěstí ať vše klapne jak má :)
Odpovědět
@barunka98 koukám na předpověď a věřím,že z těch pár kapek nakonec taky nic nebude a vše se vám krásně vydaří 😊 mohla bych vás pak poprosit,jestli byste mi pak dala vědět,jaké to bylo a na co si dát třeba pozor? Moc děkuji 😊💚
Odpovědět
Profilova fotka
@barunka98 počasí budete mít určitě krasne! Matrikarka nám říkala, ze jakmile vstaneme a bude jasno, tak takhle bude cely den. :) a bylo! Hlásili déšť a bůh ví co ještě, a přitom bylo jasno a šílený vedro. Takže nemyslet na to, ono se to ještě několikrát změní :) Hlavně si ten den užijte a nenechte si ho ničím zkazit! ❤️
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme tu meli svatbu letos v srpnu,tak pokud by mel nekdo zajem,rada s cimkoliv pomuzu. At uz treba doporuceni na dodavatele,vyzdobu nebo fotky 😊
Odpovědět
Ahoj všem, plánujeme tam svatbu příští rok v červnu. Byla bych hrozně ráda za každou radu od těch, co už mají svatbu za sebou :). Děkuji
Odpovědět
Ahoj, mě by zajímalo, jak jste to udělali s ubytováním? Přeci jen je tam kapacita malá.. @luckaskalicka
Odpovědět
@michelllee Ahoj,meli jsme cca 90lidi a 30 deti s tim,ze jsme pokoje nechavali prednostne prave pro rodiny s detma a na pokoje jsme je davali i po vic osobach,kluci spali na zemi. Nekdo spal ve stodole na zemi (kluci,kteri by dal ani nedosli a bylo jim to jedno). Dalo se spat i v detskem koutku,v aute,na zahrade. Nejit spat vubec 😅 Meli jsme znameho,ktery odvazel lidi domu,dost jich odjelo v prubehu noci. Vesli jsme se uplne v pohode 😊
Odpovědět
@luckaskalicka super, to zní dobře, tak to popřípadě taky vyřešíme nějak podobně :) bála jsem se, že to nebude možné :) děkuji!
Odpovědět
@michelllee Urcite to nebude problem :) Tak drzim palce,at se svatba povede podle predstav,nebo jeste lepe :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, ráda bych obnovila diskuzi Škvorecký dvůr. Někdo zkušenosti? Ne před svatbou, ale už po? Ideálně postřehy z roku 2020? Díky..
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj, zkusím štěstí s dotazem, zda některá z nevěst nemá náhodou rozměry stodoly, kvůli naplánování vyzdobení stodoly. Určitě se tam chystáme, ale než se tam dostaneme, tak bych měla ráda nějaké věci již vyřešené. Děkuji
Odpovědět
@denisa_strobichova Ahojky, nemám úplně změřenou stodolu, ale měřila jsem trámy kvůli světýlkům. Když se podíváš na fotky tak ve stodole jsou trámy(šíře), ty zadní mají cca 3,5m.. ty blíže k DJ pultu mají 4,2m. Stodola je opravdu obří 🙂 k dispozici je tam: 9x stůl 130 cm na 80 cm(pro 4 lidí), 5x stůl 200cm na 80 cm(pro 6 lidí), 12 bílých židlí skládacích na obřad a 9 hnědých skládacích. Mám videa z místa a fotky, kdyžtak zašlu, svatbu máme 23.9.2023 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristykrato Ahoj, moc děkuji 🙂 jééé, to bys byla moc hodná, pokud bys mi to zaslala (Denisa.Strobichova@seznam.cz). My budeme mít svatbu teď v červnu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristykrato @denisa_strobichova Holky my máme ve Škvoreckém dvoře svatbu 2.9. teď 17.4 tam jedu podruhé si ještě nějaké věci naměřit a tak. Kdyby jste potřebovali nějaké info tak dejte vědět a proklepnu to 🙂
Odpovědět
@luclis11 tyjoo, celkem by se mi hodilo vyfotit záchody. Mám pocit, že na naší prohlídce jsem je nikde neviděla 🫣 ale je pravda, že paní mi dala klíče a šla jsem se projít sama a všude se podívat tak jsem je asi minula.
Odpovědět
@denisa_strobichova odesláno 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristykrato My jsme to měli naprosto stejně. Dostali jsme klíče a šli do stodoly, nahoru na pokoje atd. Ale záchody, bar a celkově vybavení jako lednice atd jsme si neprohlídli. Člověku to nedojde. Proto jsme se domluvili na další prohlídce a jdeme tam znovu abychom si doprohlídli ten zbytek, přeměřili stoly, zkoukli vybavení aj. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@luclis11 Ahoj, mohu se připojit také o info, zkušenosti a fotky ke svatbě ve ŠD? 😉 My se tam také chystáme, jen ještě nemáme datum, čekáme na DJ a podle toho tam pojedeme. Případně mohu také zjistit, vyfotit, změřit atd. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_strobichova určitě🙂 byli jsme tam dnes odpoledne, zrovna tam měla paní Kubíčková nějakého údržbáře, takže ladili co je třeba přes sezónou dát do kupy. Zas a znovu jsem se nadchla, to místo je dokonalé. Znovu jsme si prošli co bylo třeba, mrkli kde jsou zásuvky( byl tam s nami catering).
Odpovědět
Profilova fotka
@kristykrato Omlouvám se ale vyfotit záchody moc nešlo. Přes týden prostory využívá nyní školka a nebyli jsme tam sami. Každopádně: na každém pokoji je sociálka, pak ve spodním patře jsou dvě toalety hned vedle toho dětského koutku( jak je ta dřevěná loď). Další-dokonale suchej 😄 - je venku pod tou zastřešenou částí vedle bazénu. Dotazovala jsem se dnes spíš na praktické věci ve stylu, jestli dělaji nejaky zběžný úklid přes každým víkendem, zda bude posekáno aby na místě obřadu nebyla tráva po kolena apod. Prý ano.
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_strobichova Teď to čtu znovu. Na DJ ? Máte na mysli pana Vicha ? Jiný tam hrát nemůže. Pokud ano, pak by to asi mělo být ok, protože mu v ŠD napomáhá nějaký kolega. Takže pokud nemá čas on, asi to vykryje.
Odpovědět
Profilova fotka
@luclis11 ano, jde o pana Vicha a říkal, že pokud on nemůže, tak tam je kolega.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristykrato @luclis11 Pokud vše klapne pojedeme víkend v květnu na druhou prohlídku a domluvení detailů s DJ. Dejte vědět, co budete chtít a vyfotím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_strobichova Super, ještě promyslím zda jsme něco nevynechali při té druhé prohlídce a případně se ozvu. Moc děkuji ! 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@denisa_strobichova Hezké dopoledne 🙂 můžu se zeptat jak proběhla svatba ? 🙂 Narazila jsi na nějaké ,,ale" a nebo zjistila, že třeba něco konkrétního tam chybí ? 🙂 díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@luclis11 Také přeji hezké dopoledne 🙂 Svatba proběhla bez větších problémů, jen na nás už někdy, myslím kolem šesté, možná i trochu později, ale určitě ještě nebylo třeba devět, naběhla sousedka/soused, že hrajeme moc nahlas, vyřešeno uzavřením vrat u stodoly, ale asi to moc nepomohlo, protože hlasitá hrající hudba hrála dál z vedlejšího areálu, asi šli pak i tam 😉. Pak upozorněte hosty, že opravdu mají parkovat uvnitř areálu, opět na nás naběhli, tentokrát z vedlejší restaurace, naštěstí to nebyl nikdo od nás, tak se omluvili a pak už nikdo nepřišel. Doporučuji si stodolu prvně uklidit, za nás to bylo potřeba po předešlé svatbě/akci. My jsem po sobě opět uklidili, ale věřím, že někteří v neděli nebudou stíhat. Jinak vzadu bylo i nějaké vybavení/dekorace, které se dá použít. My sami jsem tam nechali paletu s klasickou černou deskou na psaní křídou, na které jsme měli napsaný harmonogram, třeba se bude někomu hodit. Co mě ještě napadá, že nemají dětské jídelní židle, malé klasické židličky ano (školka), ale pro opravdu malé ne. Jinak místo mělo úspěch, moc se líbilo a je opravdu nádherné, vybrali jste si dobře! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_strobichova a to na Vás naběhli i přes to, že jste měli pana Vicha jako DJ ? Nám bylo řečeno na schůzce, že on má nastavenou aparaturu na povolené decibely a problém to od té doby nebyl. S tím úklidem jsem si to tak trochu myslela, bohužel. Už když jsme tam byli, dotazovala jsem se, zda bude stodola a okolí poklizené, prý ano. Ale rovnou jsem si popravdě na seznam napsala vše od hadru po koště aj. 😉 S parkováním v zadní části areálu počítám, moc díky ! Na dětské židličky mě napadlo se optat když jsme tam byli v dubnu na druhé prohlídce, takže jsem na FB na bazaru sehnala 4 židličky Ikea a po svatbě je prodám. Budeme tam mít celkově 10 dětí z toho 4 v dětské židličce 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?