Sháním HOTEL v okolí LITOMĚŘIC, ÚSTÍ n.L., 110 lidí, bez taneč. parketu

Profilova fotka
Ahoj, moc prosim o pomoc! Sháním hotel, kde bychom chtěli mít svatební hostinu v okolí Litoměřic a Ústí nad Labem. Budeme mít kolem 110 hostů a nepotřebujeme taneční parket. Díky tomu věřím, že bychom se s 110 hosty vešli i do sálu, který je dejme tomu pro 80-90 lidí s tan. parketem. To místo bychom využili jinak :) Měli jsme domluvený hotel přímo v Litoměřicích, ale po tomto víkendu, kdy jsme tam byli se snoubencem na ochutnávkách jídla, se nám celý plán rozpadl! Nechci daný hotel jmenovat, protože na něj nemohu říci žádnou chválu. Je mi to opravdu líto, ale jak kvalita jídla, tak křupanské chování personálu (servírky apod.), vzhled servírování jako v hospodě... každý talíř i příbor jiný, neochotu manažerky zlepšit to tak, abychom si mohli plácnout. No bylo mi do breku! Nechápu jak si mohou vůbec říkat hotel?!! KATASTROFA ! Prosím pomozte mi a poraďte nějaké jiné místo v okolí, kde by se dala naše svatba uskutečnit. Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě důležitý detail: já i snoubenec bydlíme v Brně. Máme ale asi tak 70 % hostů z Ústeckého kraje, proto organizujeme svatbu tam. Z Brna to máme dost daleko, tak nechceme jezdit zase na další víkend zbytečně. Ráda bych nejdřív zjistila od vás tady nějaké doporučení. ZA KAŽDOU RADU JSEM MOC VDĚČNÁ. DĚKUJI ! :)
Odpovědět
@michaelakucer mohu doporučit Kristin Hrádek . Je to sice u Děčína, ale z Ústí nad Labem to zase není tak daleko. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
@partystany Do Kristina Hrádku se tolik hostů 100% nevejde. Chtělo by to nejprve podložené informace.
Odpovědět
@trbolova omlouvám se , myslel jsem že používají pro svatby i terasu. Ale není tomu tak. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
@partystany Mně se netřeba omlouvat. Je to tam malé, pro menší svatby...svatba nad 100 hostů je v okolí Ústí skoro neřešitelný problém...
Odpovědět
Černodolský mlýn v Opárně
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?