Rekovice - Frenštát pod Radhoštěm

Ahoj, měl někdo svatbu v Rekovicích u Frenštátu nad Radhoštěm? Uvažujeme o tom, zajímaly by mě všechny podrobnosti i případná přibližná cena (chápu, že je to jiné co do počtu hostů apod.) Děkuju za zkušenosti 🙂
Odpovědět
Ahoj, pokud chceš Rekovice, tak ti mají volný víkend tak možná v roce 2038 😄 místo je to krásné, všechno ti sdělí paní provozní, je moc příjemná, ale opravdu jsou dost vytížení s termíny, poptávali jsme příští rok a to už měli jen čtvrtky volné v létě...
Odpovědět
Tak jsme asi měli štěstí, měli volný říjen 2022 (chtěli jsme možná trochu víc září, ale říjen je taky v pohodě), takže hurá! 😄 Snad to bude tak hezký, jak to tam vypadá 🙂
Odpovědět
Také jsem tam poptávala. Ceny v pohodě a místo krásné ale měli 10 měsíců dopředu vše obsazené pokud nechcete svatbu v týdnu
Odpovědět
Taky sem poptávala nedávno, ještě na nějak zimní termín letos, taky mi nabídli jednu sobotu v prosinci, jinak listopadové čtvrtky 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Děvčata, sháním kadeřnici a vizážistku na svatbu. Měli bychom se brat v září na hotelu Rekovice v Trojanovicich u Frenštátu pod Radhoštěm. Ideální by bylo, kdyby to byl někdo z blízka. Už jsem trošku zoufalá…😔🙈
Odpovědět
@lusey taky jsme se brali loni v Rekovicích a měla jsem kadeřnici Veroniku Starou z Ostravy, naprosto top 🙂 a vizazistku Kristynu Dvoráčkovou 🙂
Odpovědět
@lusey jinak z Frenštátu je myslím tady tato vizazistka a kadernice v jednom, taky jsem ji psala, ale nakonec zvolila vyse uvedene .)
Odpovědět
Profilova fotka
Rekovice jsou vyhlášeny jak suška, snad ale v tom dobrým slova smyslu... Jen mi taky přijde poslední rok. Že jedou na kvantitu, snad ne na úkor kvality
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova určitě jsou 🙂 měli jsme tam svatbu v listopadu a vše bylo neskutečné.. organizace, chování personálu-nic nebyl problém 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@carolline1 Ahoj, mohla bych se prosím zeptat, kolik jste měli hostu a jak jste řešili jejich ubytování? Máme termín na únor, takže stany nic a kapacita Rekovic je jen 26 lidi, což je pro nas málo. Moc děkuji za sdílení a pomoc.
Odpovědět
@ketu Ahoj, my jsme měli 60 lidí, ale z toho ubytování potřebovala sotva polovina, protože ostatní byly z nedalekého okolí (měli jsme řidiče, ten pak rozvážel). Jedna celá rodinka si našla sama ubytování v Rožnově a měli to jako dovolenou, zbytek se nám vešel. Myslím, že na webu mají nějaká doporučení na další ubytování v okolí, ale raději bych hledala sama, na všem rejžujou peníze 😄
Odpovědět
@ketu měli jsme asi 40 lidí a spalo tam sotva 10 lidí, ostatní měli odvozy a nechtěli tam spát 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?