R23 - 100 lidí/ubytování na místě/zahrada/kostel - vhodné pro děti/od Prahy na východ

Ahoj všem, moc bych ocenila nějaké tipy ohledně místa na svatbu na VYCHOD od Prahy - čím blíže Slovensku, tím lépe. Zároveň ubytování by nemělo přesáhnout 500kč/noc/osoba se snídaní..(bude 35 malých dětí) což už samo o sobě je dost omezující. A důležité - hosté přijedou v pátek a odjedou v neděli! Tak, aby se s tím počítalo a ideálně to nebylo místo, kde se točí svatby i v pátek. Předem děkuji moc všem, kteří mi něco doporučí. R.
Odpovědět
Profilova fotka
Cena za ubytování je nereálná.. Možná tak nějaký kemp nebo něco kam se jezdí na školy v přírodě - ale to pravděpodobně nebude u svatebního místa
Odpovědět
@radkacz Nechci ti brát iluze, ale je jen málo míst, kde bys ubytovala tolik lidí, tím spíš za tuto cenu. Koukej po rekreačních areálech, kde mají chatky, stany s podsadou… Jinak to vždy bude za úplně jinou cenu. A bez snídaně.
Odpovědět
To spíše nějaký rekreační areál - dobře na přespání vychází Areál Garnataurus - dělají přírodní svatby, ale je to přesně takový kemp.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Já to ale nechápu...když už najdu něco pěkného, tak chtějí 1500/osoba/noc - to znamená 6000/pokoj - v Praze pokoje v hotelu se čtyřmi hvezdičkami stojí 1500/noc/2 lidi se snídaní - tak proč to nejde i mimo?😞
Odpovědět
@sima_a Díky moc za tip! Mě osobně něco takového vyhovuje - více přírody/méně úprav. Koukneme se na to. Díky! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@radkacz v Praze jsem třída za 1500kc na noc fakt nikdy nespala - 2 tisíce a výš a žádný super truper luxus to nebyl teda. A jinak všechno co je svatební je drahy 😉 proto toho zneužívají
Odpovědět
@radkacz Nemáš za co, s paní je i příjemná komunikace, jen pití je dražší, ale jinak vše super 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den, v pripade zajmu o vic info me prosim kontaktujte nejlepe telefonicky 😎 Jsme farma na samote u lesa, ubytko pro 100, hostu klidne i 160 a vic cena ubytka 600 za osobu a noc ze soc. zarizenim, 450 bez soc a za 250 chatky 😉 vse na jednom miste, v okoli je i nekolik kostelu.. deti jsme uz meli i 35 takze u Vas zadny rekord nepadne, kryte komfortne prostory az 310 m2 atd. hlavne delame svatby pouze jednu za vikend takze hoste muzou byt od stredy do utery kdyz budou z daleka.. vic info rad zdelim po telefonu 😉 pribaluji malou ochutnavku fotogalerie
Odpovědět
@farmaheroutice Moc děkuji za informace! Vy už jste na mém seznamu, který budeme s partnerem procházet příští týden🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@radkacz tak to mam radost, ze jsme na seznamu 😎 kdyby jste se k nam chteli podivat, tak prosim po predchozi domluve.. diky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?