Prostory/Místo na svatbu

Ahoj, věřím, že podobný příspěvek je tu několikrát, ale už jsem trochu v koncích. Stále hledáme místo pro svatbu a to jsem myslela, že to nebude tak náročné. Takže budu vděčná za rady. Ráda bych pouze prostor bez služeb na 2-3 dny, ideálně statek, stodolu, farmu, mlýn cokoliv kde lze udělat i venkovní obřad a cenově do 60.tis. Když by byla možnost i přespání cca 20 hostů je to ideální. Kdyby prostor měl i nějaké základní dekorace - super! Celkově hostů kapacita je plánována na 60 - 70 lidí. Další podmínkou z mé strany bylo soukromí, žádné podmínky na vypnutí hudby ve 21 hodin nebo jejich DJ jako už jsem někde četla. I když věřím, že toto bude všude podobné. Vše ostatní bych si ráda sama zařizovala. Lokalita -> Praha, středočeský kraj, pardubický a královehradecký kraj... Děkuji a mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den, prostory bez sluzeb sice pro vikendove svatby nenabizime ale jestli by jste chtela svatbu klidne i v tydnu tak se muzeme nejak domluvit 😉 pro vic info 734255855
Odpovědět
Ahoj, Řešili jsme to samé. Nakonec jsme našli místo kousek od Plzně. Vím že to není směrem, který jsi psala. Je to úplně nové místo budeme teprve druhá svatba. Jmenuje se to fara brixi. Vebovky zatím nejsou spuštěné ale brzy budou. Zatím mají nějaké fotky na instagramu. Jedná se o pronájem od pátku do neděle. Jediné co je zakázáno jsou ohňostroje
Odpovědět
@veveha Ahoj, Na stránky Fary Brixi jsem náhodou narazila, ale jak píšeš, nejsou ještě v provozu. Na kdy máte naplánovanou svatbu? 🙂 Nemohla bys mi, prosím, napsat do zprávy na kolik cca vyjde pronájem a zda je tam nějaká kapacita na ubytování? 🙂 Mooooc děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla ucelený komplex - mlýn se zahradou i možností ubytování, za 60.000,- Kč vám udělám svatbu s téměř veškerými službami ( polední menu, výzdoba prostor, odpolední raut, grilování, sweet bar...). Zavolejte mi, podíváme se společně na volné termíny a mohu zaslat vzorovou kalkulaci. Ušetřete za pronájem prosto bez služeb, a nechte se hýčkat u nás - Jinočany - 4km od Prahy 5. tel: 737 474 926
Odpovědět
@hanina_jirouskova Ahoj, poptávala jsem na zdejší doporučení a cena je na příští rok 80 tis. + možnost až 28 osob ubytování. Takže to už je mimo mé požadavky. Třeba Ti to pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
@veveha Dobry den, muzete mi dat take nejake informace tykajici se mista svatby. Stale hledame neco vhodneho v okoli Plzne. Dekuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?