Prostory/Místo na svatbu

26. čvc 202120

Ahoj,

věřím, že podobný příspěvek je tu několikrát, ale už jsem trochu v koncích.
Stále hledáme místo pro svatbu a to jsem myslela, že to nebude tak náročné.
Takže budu vděčná za rady. Ráda bych pouze prostor bez služeb na 2-3 dny, ideálně statek, stodolu, farmu, mlýn cokoliv kde lze udělat i venkovní obřad a cenově do 60.tis.
Když by byla možnost i přespání cca 20 hostů je to ideální. Kdyby prostor měl i nějaké základní dekorace - super! Celkově hostů kapacita je plánována na 60 - 70 lidí. Další podmínkou z mé strany bylo soukromí, žádné podmínky na vypnutí hudby ve 21 hodin nebo jejich DJ jako už jsem někde četla. I když věřím, že toto bude všude podobné. Vše ostatní bych si ráda sama zařizovala. Lokalita -> Praha, středočeský kraj, pardubický a královehradecký kraj... Děkuji a mějte se krásně.

• dobry den, prostory bez sluzeb sice pro vikendove svatby nenabizime ale jestli by jste chtela svatbu klidne i v tydnu tak se muzeme nejak domluvit 😉 pro vic info 734255855

• Ahoj,
    Řešili jsme to samé.
    Nakonec jsme našli místo kousek od Plzně. Vím že to není směrem, který jsi psala. Je to úplně nové místo budeme teprve druhá svatba.
    Jmenuje se to fara brixi. Vebovky zatím nejsou spuštěné ale brzy budou. Zatím mají nějaké fotky na instagramu. Jedná se o pronájem od pátku do neděle. Jediné co je zakázáno jsou ohňostroje

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí
    Zámek Niměřice
    Mladá Boleslav
    Kousek Toskánska jen 30 minut od Prahy.
    Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
    Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.