Prosím doporučte :)

Moc vás zdravím, chtěla bych poprosit o doporučení na místo svatby okres Příbram + - (termín zatím není - jen sonduji možnosti jak lokace tak ceny 🙂 a pak bychom se přizpůsobili) - cca 65 hostů - vše na jednom místě vč. ubytování/alternativa pro špatné počasí - líbí se mi zastřešené pergoly - trošku otevřenější prostor (venkovský styl)- stodoly a tak (nechci hostinu ani zábavu vyloženě pod otevřeným nebem spíš jen obřad - nejlépe celý víkend od pátku do neděle (aby si to tam člověk mohl vyzdobit) - nechci nějaké místo s přemrštěným nájmem bez dalšího servisu - takže aby v ceně pronájmu už bylo třeba i ubytování pro hosty/finální úklid - ne že zaplatím jen 50 tis za to, že se někde můžu vzít jestli rozumíte ... - líbí se mi např. balíčky neomezeného nealko na osobu / pivo/ víno - možnost si dovést alespoň vlastní dezerty - nerušená zábava bez omezení (tudíž žádné 22 hod vypnout a spát) - prostorný parket na tančení, možnost aparatury a tak Hledám prostě nějakou cenově přijatelnou alternativu jsem otevřená všem možnostem času je dost- jen nechci vyvařovat pro 60 lidi 🙂 Budu moc ráda za vaše zkušenosti a samozřejmě bych ocenila i nějaký cenový nástřel aby člověk věděl s jakou částkou počítat. Moc děkuji všem kdo se zapojí do diskuze a je ochoten se podělit o zkušenosti ....
Odpovědět
Zámek Strážovice - název ale klame, je to statek 🙂 Bohužel, jejich stránky nejsou moc povedené (což je dané tím, že to není primárně svatební místo), ale místo je to opravdu kouzelné. Vnitřní i venkovní prostory 65 lidí pojmou snadno, ubytování je pro 47. Vše je ve vaší režii - dostanete realně jen paní na mytí nádobí. Ale úklid po akci zajistí. Je tam veliká zastřešená pergola a dva sály, které se dají propojit. A velké prostory v trávě na různé pikniky a tak 🙂
Odpovědět
@rraadka to vypadá super - přesně dle představ. Vy jste tam svatbu měla ?
Odpovědět
@jedna_holka Měla. A byla to paráda, znovu bych nevybrala jinak. Jen počítejte s tím, že catering, nápoje, obsluhu, výzdobu… musíte řešit sami (dovézt/někoho zajistit). Ale to jsme zvládli a na výzdobu a organizaci dne jsem pak měla koordinátorku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?