Pronájem místa na svatbu Zlínský kraj

10 hod60

Zdravím všechny, plánujeme svatbu, předběžně asi září 2023 pro cca 35 lidí. Chceme si pronajmout nějaké pěkné místo, kde si zajistíme catering a nápoje sami. Může to být prakticky cokoliv, jen prosím nic, co vypadá spíše jako konferenční místnost pro firmy. Mockrát díky za tipy i zkušenosti (případně i ceny).

 • Taky hledám, tak se připojím. 🙂

 • Taky se připojuji 🙂

 • také hledáme, ale zatím jsme nic takového nenašli.. jen kulturáky, kde to úplně nechceme... našli jsme spoustu hezkých míst kde vám to vše zajistí oni, ale pro naši svatbu nevyhovující (malá kapacita).
  Tady nějaké příklady: - Ekofarma Kunovice, Svatba na slovácku, Dvůr pod starýma horama, Vinařství Hruška (u Velehradu), Halda, Svatby v parku...
  Teď si asi více nevybavím, snad pomůže, ikdyž to není místo kde si to můžete zajistit sami..

 • Sponzor fóra
 • @ab_ak  Dobrý den, zkuste Slovácký dvůr v Ostr. Nové Vsi, párkrát jsem tam fotil svatbu, pro 35 lidí akorát. Nebo Vinařství Krýsa , Amfík Popovice je spíše pro větší svatby. Fotek z těch míst mám hodně, musel bych je ale pohledat. 🙂

 • Hatěcký mlýn - NE
  Svatbu zde NE!
  Pokud neplánujete tichou svatbu bez hudby a nejste si jistí, že budou všichni svatebčani ve 22 hod spát, rozhodně zvolte jiné místo než je Hatěcký mlýn.
  Po vlastní zkušenosti NEDOPORUČUJI. Mlýn je udržovaný a má stylovou, moc pěknou dřevěnou terasu. Stojí v přírodě zcela MIMO obytnou zástavbu. Jen pole, mlýn a z opačné strany je chalupa majitelů. Objekt jsme si na naši svatbu pronajmuli celý (jinak to asi ani nejde). Jsou zde 4 pokoje. Nečekejte žádný luxus. Nám to vyhovovalo a vzhledem k tomu, že jsme zde byli pouze my a naši svatebčané, nevadily nám ani sdílené koupelny.

  Veliké překvapení pro nás byla (asi) majitelka Hanka, odhadem ve věku většiny dnešních nevěst. Tvářila se jako naprostá pohodářka, a že se s ní dá na všem domluvit. Až do svatby vše probíhalo bez jediného problému. O to víc nás její pozdější chování přinejmenším zarazilo.

  Už chvíli po obřadu začala spamovat SMS mně, mého manžela i koordinátorku naší svatby a to proto, že se jí nelíbila hudba! Prý se jí hudba nezdá moc svatební a že to moc basuje (což nemohlo vadit nikomu kromě ní). V průběhu nám několikrát připomínala, že po 22 hodině máme ztišit hudbu a o půlnoci máme hudbu vypnout. Nakonec nám v 00:04 přišla vytknout, že už je dávno po půlnoci (4 minuty) a že se musí hudba vypnout, protože to ruší (kdo ví koho, asi ji)! A v tomto duchu to pokračovalo i ráno. Znovu psala SMS. Nakonec nás přišla vzbudit s tím, že za hodinu máme odjíždět?! Ráno volala i naší koordinátorce, že už mají jen hodinu na odvoz dekorací. Dále volala i jejímu manželovi, který měl uklízet party stan, s tím, že ho musí OKAMŽITĚ odvézt, protože přijedou sekat trávu. S ohledem na to, že celou dobu tvrdí jak si všechno dělají sami, opět chtěla jen a pouze prudit. Stan nebylo možné zabalit hned, protože byl po vydatném lijáku mokrý. Bylo potřeba jej nechat proschnout, aby se nezničil. Pro Hanku další problém.

  Zkrátka nám to přijde, že Hanka chce pronajímat mlýn na svatby. Nechce tam ale lidi, ani hudbu (resp. možná na hodinku cimbálovku, ale max. do 22 hod). Taky nechce poslouchat moc velký ruch slavících svatebčanů nebo ideálně aby šli spát do půlnoci. Nebo ji prostě jen baví novomanželům kazit radost ze svatby.

 • Doporucuju V parku ve Veselí. Martina nám dělala koordinaci a dekorace a zajišťovala kytky, alko i nealko a bylo to naprosto dokonale!

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
  Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂
  Unikátní prostory Palace Hlinky udělají nezapomenutelným i Váš velký den. Je zde také možnost využití klidné zahrady a přitom téměř v centru Brna.
  Svatba Na Kopci
  Jindřichův Hradec
  Prožijte nezapomenutelný svatební den v nádherném zákoutí České Kanady.
  Články od našich partnerů
  Originální dárek potěší každého svatebního hosta
  Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
  Výběr svatebního termínu podle numerologie
  Archiv článků od partnerů