Praha 7

Profilova fotka
Ahoj, neměl byste někdo typy na pěkná místa na obřad na Praze 6/7? I třeba s možností hostiny pak. Díky
Odpovědět
Ahoj, my se budeme brát v Holešovicích v Město Moře. Jen bacha - pokud plánujete civilní obřad, prý z matriky Prahy 7 odmítají oddávat mimo radnici, ale osobní zkušenost nemám (plánujeme mít farářku), tak třeba se bude dát domluvit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@bytheway Dobrý den, moc by mě zajímalo, jak svatba v této lokalitě proběhla. Pokud najdete čas na recenzi, budu vděčná. Zajímalo by mne, i jak to vypadá při obřadu. Děkuji a přeji Vám ať se vše vydaří.
Odpovědět
@veronika_janatova Hezký den, máme svatbu v květnu, ráda pak podám recenzi 🙂
Odpovědět
@veronika_janatova Dobrý den, tak svatbu máme za sebou, tak vám zkusím sepsat nějakou recenzi 🙂 Za mě je místo super, věděli jsme, že chceme něco industriálnějšího, hodně nám ho chválili i lidi, že je všechno na jednom místě, pro děti super! Na druhou stranu kdyby nám nevyšlo počasí a celý den třeba pršelo, tak by to bylo asi dost jiné - takhle děti lítaly bez bot, je tam ten písek, houpačka atd. V podstatě od konce hostiny až po 10 byli všichni venku. Měli jsme asi necelých 60 lidí, to mi přijde takovej strop, bála jsem se, že to bude hodně lidí na menší místo, ale nakonec mi to přišlo uplně akorát. Ale třeba na hostinu už jsme museli s koordinátorkama vymýšlet, jak dát stoly, aby se všichni vešli (zároveň pár lidí nevidělo na nás, což mě nevadilo, ale někomu by mohlo). Naopak co je za mě problém (a byla to jediná věc, co mě před svatbou stresovala) je komunikace s paní "provozní". Na živo je super, milá atd., asi toho mají hodně, ale domluva s ní byla za mě fakt příšerná. Na maily odpovídala po x dnech, je vidět, že se místo snaží vytěžit co nejvíc, takže nám nebyla do poslední chvíle schopná říct, jestli nám ho předá ráno v den svatby (to jsme věděli, že by koordinátorky nestíhaly místo připravit) a nebo už večer před svatbou. Nakonec to naštěstí klaplo, ale info jsme dostali večer 2 dny před svatbou. Stejně tak den po nás tam byla další svatba, takže ještě v noci se to muselo oddekorovat a sklidit naše věci. Stejně tak například koordinátorkám potvrdila, že se tam vejde určitý zasedací pořádek, na místě jsme zjistili, že se to tam nevejde a museli jsme upravovat. Stoly jsme měli napočítané z předchozí schůzky, den před svatbou 2 chyběly (naštěstí nám vyndali ze skladu jiné). Jsou to prkotiny, ale prostě zbytečný stres navíc. Nebo třeba jsem zjišťovala, zda je tam přístroj na výrobu ledu, abych měla info pro barmana. Dostala jsem pouze info, že ano, ale až náš catering (který už to tam naštěstí znal) věděl a řekl mi, že na drinky to rozhodně nestačí a zajistil nám vlastní led. Co se týče samotné svatby a obřadu, je všechno na vás. Můžete si vybrat, v které části chcete obřad a kde hostinu, případně jestli obřad venku. My měli hostinu ve spodní části a obřad v té vyvýšené a bylo to super. Takže za mě místo ano, šla bych do toho znova, ale chce to pevné nervy a ideálně koordinátorku 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@bytheway moc děkuji za vyčerpávající odpověď.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?