PENZION U PETRA SUCHÝ

20. srp 2020160

Ahoj nevěsty, pozor na tohle místo. Měli jsme zde svatbu. Vše jsme několikrát projednávali. Nic nebyl problém.
V den svatby bylo problém naprosto všechno a jen jste se museli dívat na paní Blahovou a její naštvaný obličej. Obsluha jedna velká katastrofa...jen samé sliby a nic není problém a pak nic, měly tam být na obsluhu čtyři slečny. Byla jedna.
A pak to vyúčtování... Guláš jedna porce/300Kč? A jedna studená mísa za 3000Kč? Přirážka na pivo, protože svatba, jako 40Kč za pivo pomalu nepotkávám ani v Brně... A vůbec se tam pak objeví spousta položek, o kterých nemáte ani páru... Oproti papíru, kde byly původní odhady, pak na vyúčtování uvidíme úplně jiné ceny. A ještě vám ho nezašlou ani elektronicky ani vám ho nebudou chtít dát do ruky. Když budete mít štěstí, maximálně si ho vyfotíte na mobil.
Jedinou krásnou věcí je to místo, ale pak se budete jen hodně divit...
Pokud svatbu tak hledejte jinde. Snad všude jinde v okolí vás to ve výsledku vyjde levněji a rozhodně nepotkáte ve výsledku tak neupřímné lidi s přístupem prvně med kolem huby a pak jen koukat, co se v den svatby s těmi příjemnými lidmi stalo... Za mě obrovské zklamání...
A tyto reference mám od dalších tří nevěst... Jen škoda, že jsme to nevěděli dopředu.

 • @hanajilkova
  achjo, máme tam za měsíc svatbu, kterou jsme přesouvali z května. Pocity z paní Bláhové jsem měla podobné, ale všichni mi říkali, že to moc řeším a že si musím uvědomit, že nejsme v 5* hotelu. Jak říkáš, stále nám opakuje, že nic není problém, ale problém nastal již při schůzce, kdy jsme domlouvali detaily. Nemáme klasický oběd, ale raut - to je problém, ptž na to nejsou zvyklí. Cenu celkového pohoštění máme pouze na papíře, který jsem si vyfotila. Ohledně obsluhy by tam měli být pouze 2 osoby (pán za pípou co bude točit pivo a slečna co bude obsluhovat), je nás 40 - stále opakuji, že se mi to nezdá, ale prej tam dělají několik svateb do roka, tak ví co jak. Je pravda, že reference jsem bohužel nikde nenašla, ale místo se nám velmi líbilo.

  Můžu poprosit o info, na co si dát ještě pozor?

 • @hanajilkova
  Ještě se zeptám, jak jste byli spokojeni s jídlem? Chutnalo Vám?

 • Tak snad jsme si řekli všechno, kdyby bylo ještě cokoliv kolem, tak dejte vědět nebo zavolejte...a i to, jestli se vám podařilo najít náhradu. 🙂

 • Sponzor fóra
 • @hanajilkova  Díky moc! No teď přemýšlíme jak s touto informací naložit a zda tedy místo změnit nebo paní Bláhovou upozornit na to, že víme, že to tam nedělají zcela OK, aby se to u nás nestalo...

 • Ahoj holky, tak i já přidám svou zkušenost s tímto penzionem.

  Měli jsme rezervovaný penzion od 08/2019 na 05/2020, ale ptž covid, tak jsme svatbu přesunuli na 09/2020. Místo je nádherné, velmi se nám líbilo, že obřad, hostina i ubytování může být na jednom místě, přesně to co jsme hledali.

  První zádrhel nastal, když jsme byli řešit detaily ohledně jídla. Nechtěli jsme klasický oběd, ale servírovanou polévku a obědový raut. Paní Bláhová s tímto neměla zkušenost, ale nakonec řekla, že nám vyhoví. Nicméně se jí nezdál počet pokrmů, které jsme měli naplánované a dělala obličeje. Uznávám, že těch jídel jsme měli asi příliš, ale chtěli jsme, aby hosté měli na výběr. Dalším zádrhelem byla obsluha - mělo nás být 40 a 1 obsluha za výčepem a 1 obsluha na debaras, říkala, že další lidé jsou zbyteční. Přistoupili jsme na to, nakonec nám na další schůzce řekla, že bude 1 obsluha za výčepem a 2 obsluhy na debaras, tak jak jsme to původně chtěli. Měla jsem připravené podklady a spoustu dotazů na schůzku, řekla mi, že to nemám brát tak vážně a že si musím uvědomit, že nejsme v 5* hotelu.

  Nicméně jsme se na všem dohodli, paní nám dala cenovou nabídku - napsanou rukou na A4 a že máme poslat zálohu ve výši 50% - žádná zálohová faktura, jen nám dala číslo účtu. Říkali jsme si, že je to vesnický penzion, ne 5* hotel jak ona sama řekla, tak že nelpíme na formalitách.

  Po přečtení recenze Hanky, jsme na penzion jeli s tím, že chceme, aby tam svatba proběhla, ale aby vše bylo v pořádku a aby p. majitel a zároveň obsluha za výčepem na naší svatbě nefiguroval (alkohol a vulgární chování), p. Bláhová nám řekla, že NIC NENÍ PROBLÉM, p. majitel pojede na ryby a na naší svatbě nebude. Fráze NIC NENÍ PROBLÉM se opakovala velmi často. Paní s námi řešila veškeré detaily, jak co chceme, psala si poznámky, kreslila rozmístění stolů apod., odcházeli jsme tedy s pocitem, že jsme si to řekli na rovinu, penzion se bude snažit, aby pro nás udělal maximum a že vše dobře dopadne. Nicméně cestou domů mi přišel email, že nám svatbu ruší (měsíc před svatbou!!!).

 • @efnas  no tak to je mazec !!! 😞disappointed😞(

 • @mirca_l
  Jako je to mazec! Absolutne neprofesionalni jednani. Ale jsem rada, ze to tak nakonec je, buh vi jak by to probihalo v den svatby. Uz mame zajistene nahradni reseni, je to strasnej kolobeh behem 14 dnu preorganizovat komplet svatbu vc zmeny terminu i mista. Nicmene verim, ze si den nakonec uzijeme a hlavne #karmajezdarma.

 • Tak to je mazec. Ale asi muzete byt radi. Obavam se, ze by to byla katastrofa. Ale kazdopadne bych si dala tu praci a napsala recenzi vsude mozne. At si uz ani neskrtnou. Tohle se fakt nedela.

 • Příšerný přístup, doufám že se vám váš den vydaří přesně podle vašich představ a že ten den D už bude bez zádrhelu.

 • @efnas  určitě! Můžu se zeptat co jiného jste domluvili? Na Suchý jezdíme na chatu, tak okolí znám. Určitě o to dokonalejší vaše svatba bude 🙂 držím pěsti

 • @mirca_l  nakonec jsme domluvili ohradu resort ve viskach u letovic

 • @efnas  znám, byli jsme tak 14 dní zpět na obědě 👍 tam je taky krásný prostředí. Užijte si to a těším se pak na fotky.

 • Taky jsem dávala recenze kde to šlo... Někdo to musí začít dělat... Už jsem narazila na tři nevěsty, které měly svatbu dřív tam... A samozřejmě nebyli úplně nadšení... Ale taky chápu, že to člověk chce hned přejít a užívat si ty hezké vzpomínky... Ale někdo ty špatné recenze začít psát musí... Přece jim to takto nemůže procházet... 😞

 • @efnas , @mirca_l , @raduushka , @iviiiii
  Holky, kdybyste narazili na někoho, kdo tam má taky nějakou špatnou zkušenost, tak ať to napíše sem a taky třeba ať dá recenzi na google. Fb nemají... Tak jinde se to asi nedá...
  Ale já to vnitřní naštvaní na ně... Po té naší svatbě nějak pořád nemůžu vstřebat...
  Ono se to poddá časem, tomu věřím, ale teď jsem ještě taková naštvaně zklamaná...

 • @hanajilkova
  Dala jsem to i na Google 🙂

  Jestli to chceš ještě nějak více řešit, myslím si, že bys to mohla nahlásit třeba na ČOI jako poškození zákazníka, navíc to, že nedávají fakturu/účtenku je zásadní problém, nikde nemají uvedeného provozovatele, IČ, cenová nabídka napsanou rukou na A4 taky není úplně košér.

 • @efnas
  Jako jednu chvíli jsem byla dost naštvaná...že jsem nad tím přemýšlela. Dělala jsem v obchodě vedoucí a vím, co by jak mělo být tak... ať je to korektní.
  Ale zase si říkám...že karma snad nějak funguje, že pokud to takto šmelí a takto se chovají, že se jim to jednou vrátí.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
  Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂
  Vltavěnka
  Příbram
  Svatební místo ,které se nachází kousek od Prahy. Pro všechny, kteří mají rádi BOHO styl.
  U Prejzků - restaurace, ubytování
  - organizování svateb, obřadů a hostin, přesně podle přání zákazníka