Ostrava a okolí - hostina pro 100 hostů?

Dobrý den, máte nějaký tip na místo pro hostinu, kde bychom usadili cca 95 hostů na oběd? Nejlépe s terasou, pergolou či možností venkovního posezení. Večer hosté přibudou, počítám cca 110 - 120 lidí. Ostrava a okolí, směrem na jih či východ. Děkuji za odpovědi a prosím, nepište mi sem restaurace, kde mají salonky s kapacitou 50 míst :-D :-D Baru
Odpovědět
Profilova fotka
Lázně Klimkovice :-). Jsou tam tuším 2 možnosti, buď si pronajmout restauraci - má obrovské okno a hodně rostlin, výhled ven tam je moc krásný, ale hlavně tam dobře vaří. Pak je možnost mít oběd i dole, je tam i možnost venkovního posezení, ale posezení dole by nešlo uzavřít pro ostatní, možná byste koukali na minigolfisty opodál :-)
Odpovědět
Dělnický Dům v Horní Suché?
Odpovědět
V Klimkovicích už jsme byli a řešili a dost jsme se neshodli. Domlouvali jsme se na cenové nabídce, která potom nesouhlasila skoro v 90%. Ale jinak se nám to tam líbí hodně. Ani tak nejde o ty peníze, ale o ten přístup - hodně velké zklamání :-| Horní Suchá vypadá dost dobře, ale je to už daleko. Budeme mít hosty z Olomoucka, Kroměřížska a Slovenska :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My mame 150 a taky jsem mela problem najit neco krasneho... Jsem z Klimkovic, lazne miluju, ale na svatbu pro nas ne.... nakonec mame Hospodu pod Borovou v Malenovicich a obrad na terase hotelu KAM Malenovice. Hodne stesti pri vyberu!!!:)
Odpovědět
Mnooo, tak Pod Borovou je úplně z ruky. Doufám, že budete spokojeni ;-) A jinak sanatoria mají 10% slevu pro obyvatele Klimkovic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barumic Dobrý den, pokud jsou Malenovice už moc jižně, napadá mě Paskov, konkrétně Pizzerie Paskov, natáčel jsem tam před 2 a více léty několik svatebních dnů, co do počtu by to mělo být bez problémů. Posezení je i venkovní. Nevýhodou je, že je to přímo u cesty, nicméně v sobotu tam neprojíždí tolik aut, není to žádný hlavní tah. Bohužel nemůžu podat novější informace ohledně jídla a obsluhy či cen. Mi osobně tam chutnalo, ale je to už přeci jenom s odstupem času. :-)
Odpovědět
Díky za info :-) Budu zjišťovat co a jak :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@barumic Držím palce, ať se to pravé místo podaří najít. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co Penzion Setina?;) Pustá Polom?;) my to tam máme a jsme nadšení;)
Odpovědět
Jj, Setinu můžu také doporučit. Známí tam měli svatbu a líbilo se nám tam! jenom nevím, jak jsou na to s volnými termíny..
Odpovědět
Profilova fotka
Třebovický mlýn, penzion U Jelena ;-)
Odpovědět
Tak Setina je obsazená do konce října snad :-D Mají tam 65 svateb a to je prý dělají pátky, soboty a neděle, 2 svatby denně :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?