Obřad a hostina v Praze a okolí pro 120 hostí

Ahoj všichni! Už jsem trošku zoufalá, neb nemůžeme se snoubencem přijít na ideální místo na náš obřad a hostinu. Chtěli bychom mít mezi 100-120 hosty, v Praze nebo jejím okolí ve Středních Čechách. Rádi bychom měli nějakou stodolu, v boho stylu, kde se dá udělat obřad i hostina. Nevyžadujeme ubytování, protože stejně nejspíš budeme většinu hostů muset odvézt zpět v noci do Prahy, takže takové ty stodoly kde si člověk postě MUSÍ vzít stodolu i s ubytováním jsou pro nás zbytečně drahé. Prosím poradíte někdo něco cenově přijatelného? Děkuju moc moc moc!!!
Odpovědět
@ragunkaa Co Hoffmanův dvůr? Je to na okraji Prahy, vejde se tam hodně lidí a mají zahradu s krásným stromem na obřad. Dělaly jsme tam s kolegyní dvě svatby (letos nás čeká třetí) a je to tam fajn, dobře vaří a i domluva byla docela v pohodě, cenově jsou taky oproti jiným místům přijatelní. A nemají ubytování :-) Držím palce, ať najdeš!
Odpovědět
@mikoi Dekuju moc vypada to uplne perfektne presne podle nasich predstav! A muzu se prosim zeptat, jak to zhruba vypadalo cenove? Uz jsem jim napsala mail ale jsem hrozne netrpeliva! :D
Odpovědět
@ragunkaa Nemas zac :) Cenove pristi rok uplne nevim, mam nekde v mailu nabidku jen na letosni rok, ale jako koordinatorka se setkavam s mnohem vyssimi cenami za pronajem i za jidlo. Na Prahu se mi zda, ze je to uplne v cajku :) A neboj, reaguji celkem rychle, teda aspon loni to tam bylo (komunikovala jsem po telefonu a mailu s pani Dolejsovou, na miste pak s panem provoznim, ktery byl fakt super). Budeme tam zdobit svatbu v srpnu, muzu pak dat aktualni reference :)
Odpovědět
@mikoi super fakt dekuju moc! Uz tam mame domluvenou navstevu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky. Obřad je v nádherné zahradě. Vše na jednom místě. Cca 20 minut od Prahy. Nové svatební místo za skvělé ceny. Pomůžeme Vám i s organizací. Krásný den, Lenka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?