Nevěsty z okresu Klatovy a okolí, máte tip na místo?

20. lis 20203140
  • @michalka_d  Díky moc za radu 🙂 Zahradnictví U Papeže mi taky napadlo, Technické služby teda ne..

• Ahoj holky,

pokud některá z Vás ještě shání šaty, nabízím za symbolickou cenu slevu 100% na půjčovné do nově otevřeného svatebního salónu v Kaznějově (u Plzně). Já už mám šaty vybrané i zaplacenou zálohu jinde, tak tu slevu bohužel nevyužiju. Platí i na šaty společenské a na pánské obleky. Dnes dopoledne jsem se tam byla podívat, výběr určitě je a šaty od zahraničních dodavatelů jim stále chodí! Takže pokud máte zájem, určitě se ozvěte a poukaz je k předání ve Strakonicích a okolí nebo v Plzni.

• Ahojky holky,máte nějaký tip na svatební obřad v okolí Klatov

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, můžete mi poradit cukrářku z okolí Klatov?

• Ahoj, koukám, že je tahle dizkuze už stará, ale doufám, že se někdo ozve. Plánujeme svatbu ve Velharticích a potřebovala bych poradit nějaké místo, kde uspořádat svatební hostinu (tedy spíš oběd a posezení, nic velkého) a ubytovat hosty? Hledám, hledám a nic za přijatelnou cenu nemůžu najít. Já jsem totiž z Klatov, Velhartice vlastně vůbec neznám a navíc teď se snoubencem žijeme na druhém konci republiky, takž je to zařizování složitější.. Poradíte někdo, prosím, prosím?

• @elineckaaa Dobrý večer, my chystáme svatební hostinu v hotelu Rozvoj v Klatovech. P.Baborková je moc přijemná a vstřícná, dá se s ní všechno zařidit a myslím, že celkovo mají přijatelné ceny jak v restauraci tak v hotelu, tak můžete to zkusit tam 😉

• Hotel Rozvoj znám ,ale tam svatební hostinu nechci.. Není to tam špatné, ale mám to spojené s tím, že jsme tam byli na obědě po babiččině pohřbu, takže bych na to musela pořád myslet..
    Ale jinak jsem četla samou chválu hlavně ohledně vstřícnosti, takže věřím, že budete spokojeni.

• Ahojky 🙂
    Potřebovala bych poradit. Hostinu a ubytování plánujeme v Myslovicích ( http://www.statek-ceskalipa.cz/penzion-myslovice/o-statku-ceska-lipa.html ) Ale zase nevím kde by byl nejlepší a nejhezčí obřad, nejlépe nějaký hrad či zámek 🙂 Okolí Klatov vůbec neznám, takže budu moc ráda za jakoukoli zkušenost 🙂

• @ciksonadenka  Ahoj. Jestli chceš obřad na hradě blízko Klatov, tak nedaleko je Svihov nebo pak klášter v Přesticich ale to už je dál.

• Ahoj holky, snad se mi tu někdo ozve, i když je to starší diskuze 🙂 Potřebovala bych tip na nějakou kapelu, nejlépe ze Sušice a okolí 😎

• @lorca  dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda obřad v konírně nebyl moc tmavý. Dekuji

• @michaela44fal no oni to tam mají osvětlené, ale ano, je to tam o dost tmavší než jinde. Kamarádka měla na Rábí svatbu venku a to bylo o něčem jiném, ale nejsem si jistá, jestli ještě vůbec svatby venku umožňují.

• Ahojky, mohu se přidat? A pozeptat? Nečetla jsem si celou konverzaci, ale chtela bych se zeptat, je v okolí Klatov, nějaka šikovná švadlena, nebo salon, ve které mi usijou šaty, které si přejí? Díky Klára 🙂 😉

• Holky prosim kde ste nechavali delat pohosteni a zabavu. Chtela bych spis neco kde by sla udelat grilovacka ale za vsechny typy budu rada. Nak jeste nevime okoli klatov

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme rodinný penzion se zahradou v srdci Vysočiny.Zabýváme se pořádáním a celkovou realizací svatebních hostin.Nabízíme domácí kuchyni,grilování ....
    Areál situován uprostřed lesů mezi Ostravou a Opavou se zaměřením na vše kolem svateb. Pořádáme svatební hostiny, včetně venkovních, svatební obřady,
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí