Nevěsty 2015 Opava

Profilova fotka
Tak co holky, které se budete vdávat u Opavy? A kde? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já se budu vdávat v Pusté Polomy v penzionu Setina a jsem z Bolatic :-)
Odpovědět
Já mám zamluvený Zámeček v Loděnici, Kocharowsky....
Odpovědět
Ahoj, já zatím váhám mezi penzionem Setina a zámečkem v Loděnici ;-) ještě zvažuji i zámek kravaře.. poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já mám rezervovaný termín u vodníka slámy ve Lhotě u Opavy... A ještě zámek kravaře na obřad a pokud výjde místo hostiny, tak toho vodníka rušíme a budeme to mít v Kravařích
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my budeme mít svatbu v penzionu Setina v Pusté Polomi
Odpovědět
@najbrtka Ahoj, taky se budu příští rok vdávat na zámečku Kocharowski. Ještě jsem nebyla na konečné konzultaci. Můžeš mi prozradit, jaké ti navrhli ceny? Kolik vás bude? Más bude cca 60. Chtěla bych obrad venku, ale bojím se počasí. Snad to výjde. Myslíš, že tam bude prostor na svatební ohňosroj?
Odpovědět
katerinakm napiš mi mail najbrtka@email. cz...nechci dávat ceny tady veřejně..ale můžu říci..že ceny jsou oka...říkala..že se dává max 850 kč na osobu...alkoholické nápoje si můžu donest sama...domluva super...paní velice ochotná a příjemná...a ohnostroj..si myslím..že bude prostor
Odpovědět
@najbrtka Poslala jsem ti mail. :-) Děkuji za odpověď.
Odpovědět
ahoj, tak dneska jsem se byla osobně dívat na zámečku Kocharowsky a moc se mi tam líbilo! navíc paní Lísková je super a ty ceny taky nejsou špatné. Jenom mě zarazil ten zápach - je to blízko místního JZD, tak to bylo hodně cítit a ještě navíc jsou tam nějaké komíny - továrna hned vedle. Všimly jste si toho?
Odpovědět
Ahoj, já mám rovněž zamluvený zámeček Kocharowsky v Loděnici, jelikož jsem bydlela v Neplachovicích, je to pro mě za rokem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Farní Stodolu v Kravařích, kde jsem si vysnila hostinu, bohužel letos nebudou vůbec pronajímat. Vím, že mi z Vás dost psalo ohledně toho Vodníka, ale nakonec si ho pravděpodobně necháme...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
také jsem byla jako host na svatbě na zámečku Kocharowsky v Loděnici u Opavy a moc se líbila altán pro obřady i výzdoba, ideální místo i s posezením v zahradě
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?