Nepředražené svatební místo Praha a Středočeský kraj - 100 lidí

Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, plánujeme svatbu v příštím roce, na jaře 2021, a už začínám být pomalu zoufalá z místa. Naše představa je venkovská svatba pro cca 100 lidí, nejlépe na statku, na zahradě hotelu nebo penzionku... V minulých diskuzích jsem nějaké tipy našla, ale vlákno bylo již zastaralé 🙂) Poptala jsem toho už opravdu hodně a z cen na příští rok mne mrazí 😞 ty částky jen za samotný pronájem bez ničeho jsou opravdu hrozné 😟 Chtěla bych Vás proto poprosit, zda byste mi nenapsali nějaký tip .. jména míst, kde by se dala svatba ve venkovském stylu uspořádat.. Recenze, tipy apod. vítáno .. každá pomoc bude skvělá 🙏🏻❤️ Děkuji! Zoufalá nevěsta 🙂))
Odpovědět
Profilova fotka
Penzion Lony :-)
Odpovědět
Zkuste penzion Orlov u Příbrami. Hned vedle je restaurace (vše má jednoho majitele, provozovatel je možná jiný). Je to pěkné, moderní venkovský styl.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Statek Luníkov. Moc hezké místo v blízkosti Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Křížovnická bašta Tursko. Měli jsme tam svatbu v roce 2017 a můžu je doporučit na 100 %.
Odpovědět
Já doporučuji Kněževes u Rakovníka, cena za pronájem je vážně suprová 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vždy je třeba brát v potaz poměr cena-výkon, Někde mají pronájem nízký ale pak si počítají každy stoleček a židličku, ubrus a vázičku. Taky je důležitý například rozsah pobytu a vše kolem toho, jednání,doplňkové služby a bonusy 😉 V Herouticích realizujeme svatby na celý víkend, v rámci pronájmu v resp. poplatku za prostory je toho opravdu hodně a nemá smysl to tady ani vypisovat je třeba vidět 🙂 a tedy alespoň u nás to není nesmyslný poplatek za nic.. pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat na t.c. 734255855 kde je nejlepší zpětná vazba, anebo formulářem na stránkách www.svatbyvherouticich.cz 😉
Odpovědět
My budeme mít svatbu v Lomu Mokrýšov - hodně přírodní místo se dvě zatopenými jezery, lesy a pole okolo, zázemí v podobě rustikálního stavení. Platíme 30 tisíc za PÁ-NE (vč. energií).
Odpovědět
My jsme měli svatbu na zámku Svinaře nedaleko Karlštejna, cca 35 km od Prahy (nevím tedy, jestli by se vešlo 100 lidí, ale to se můžete poptat) a byla to ta nejlepší volba! Prostředí je nádherné a celý tým byl strašně profesionální a zpětně moc oceňuji to, jak nám majitel se vším pomohl (v den svatby už jsem se nestarala opravdu o nic a všechno běželo jak na drátkách přesně podle našich představ) a opravdu nic nebyl problém.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme exklusivní prostor a zkušenosti s více než stovkou realizovaných svateb na Statku Vletice. Vše na jednom místě, od příprav, ubytování pro až 62hostů, obřad pod 300letými duby, stodoly, krytou pergolu, parkování a servis spojený s hladkým průběhem svatby. V případě zájmu nás kontaktujte. Hezký den S pozdravem Veronika Mühlbachová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?