Nejhezčí místa na svatbu - Ústecký kraj

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky házejte sem inspirace :) jestli víte o něčem hezkém tak šup sem s tím :) klidně nějaká zahrada, statek ...cokoliv :-) :-)
Odpovědět
1
2
@tere2a má to manžel v mailu ,jestli mi to někdy pošle ráda přepošlu
Odpovědět
Profilova fotka
@marketka1982 muzete mi hodit nejaky odkaz na statek ? Nemuzu to nejak najit :)? Hledam nejaky statek nebo stodolu :) diky
Odpovědět
Ahoj holky pristi rok se mam vdavat premyslim o miste nekde kolem teplic. Poradite mi nejake pekne misto?
Odpovědět
@cherry_cola5 http://www.jzd-cermna.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem nemáte nějaký typ na svatební hostinu a následnou párty kam by se vešlo 100 lidí?
Odpovědět
@cherry_cola5 ahoj já tam budu mít svatbu příští rok a rozpočet je opravdu velmi inviduální...co jsi od nich objednáš to zaplatíš..ted zaleží jestli tam budete mit svatbu celou nebo jen obřad a oběd. pronájem velichova je za 40 lidí 6500kč a za obřad 2000kč. já už dělám rozpočet a není to až tak drahý, minulou neděli jsme se tam byly podívat a je to tam fakt krásný...:) jsem nadšená..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@marketka1982 Markét, na kolik vás vyšla svatba v Čermné? A jak to tam probíhalo? Obřad, hostina, dj, zajišťovali jste si sami nebo oni? Děkuji moc.
Odpovědět
@paufox S majitelem se lze na všem domluvit, je to moc příjemnej kluk, který tam zároveň bydlí s rodinou. Určitě se jeďte předem na místo podívat a vše domluvit, dá se nimi domluvit na čemkoliv. My měli obřad odpoledne v 15 hod, ten se domlouvá na úřadu v Libouchci, kde je hrozně milá matrikářka (to domlouváte sami), takže nebyl problém. My měli jen raut po obřadu, ale lze udělat i hostina. Oni nám zajišťovali komplet pití (dle našich požadavků), maso, pečivo - dle domluvy. My jsme si ještě dělali mísy a zeleninu a ovoce. DJ jsme měli od nich (nějakej jejich kamarád), ale už bych sehnala vlastního. Nám to vycházelo plus minus 1100,- na osobu (jeslti si to dobře pamatuju) a to jsme platili komplet vše. Při první návštěvě vám dá rozpis kolik co stojí a domluvíte se, co chcete od nich a co chcete sami). Dá se tam i spát (uvnitř nebo na zahradě ve stanu). Kdyby cokoliv tak pište :-)
Odpovědět
My jsme měli loni v červnu obřad na zámku ve Velkém Březně (konkrétně tedy venku u fontány) a hostinu + zábavu v Litoměřicích v Dobré Baště. Obojí můžu jen doporučit. V Dobré Baště výborně vaří a pan majitel je skvělej! Se vším nám vyšel vstříc, vše dodržel a personál se o nás krásně staral. Akorát to není místo pro velkou svatbu ;) Nás bylo do 40 osob :-) Navíc Litoměřice + okolí jsou krásné místo na svatební fotky :-)
Odpovědět
Dobrý den, nemáte někdo tip, kde by se dala uspořádat svatební hostina pro max. 80 lidí v okolí Litoměřic či Roudnice nad Labem? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@madeat Ahojky, prosím tě, my s přítelem uvažujeme také o svatbě ve Velkém březně. Mohla bych tě poprosit o.co.nejvíce informací a nějakou fotku jak to vypadalo? Na internetu jich moc není. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@amelie64 mohu se zeptat na cenu a kolik hostů moc děkuji 😊
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravím, někdo typ a zkušenosti s místem svatby v okolí Teplicka?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?