Navýšili nám cenu

Zdravím nevěsty,chtěla bych se zeptat,přijde Vám normální,že měsíc a půl před svatbou píší ohledně rautu,a paní nám řekne,že majitelka se rozhodla navýšit cenu pronájmu o 7000,s tím,že nebude nejspíš k dispozici ani party stan,který jsme si objednali.Jsme z toho docela naštvání.Dekuji za nazor
Odpovědět
Ahoj. Normální to určitě není a 7000 je teda dost a ještě bez stanu. Nicméně se tohle před pěti lety stalo i kamarádce. Majitel místa kde měli mít obřad jim 3 týdny před svatbou řekl že chce o 5000 víc.🤦 Dopadlo to tak že ho poslali někam a obřad měli na hradě. Ne nadarmo se říká že všechno zlý je pro něco dobrý... bylo to moc hezký. Sice se muselo jet dál ale vyplatilo se. Nevím co tímhle ti lidé sledují. 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
vy me,áte smlouvu? tam je to zakotveno
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova nemáme smlouvu,žádná se nedělala...
Odpovědět
Profilova fotka
@eldorada36 tak potom je to ten důvod...
Odpovědět
Normální to samozřejmě není. Ale chyba je, že nemáte smlouvu.
Odpovědět
@tamaraad smlouvu nám nedali ani nenabídli ..
Odpovědět
@eldorada36 pokud nemate smlouvu, nenechali jste si aspon nekde pisemne napsat (napr. v mailu), ze platite XX za danou akci a co je v cene zahrnuto? Urcite bych tu castku nedoplacela a primarne se ohradila tim, ze vy jste byli domluveni na urcite cene a pokud maji potrebu zdrazovat at to tak delaji s novymi klienty.
Odpovědět
Škoda, že nemáte smlouvu... Například fotografové, když zdražují, tak uvádí, že to bude od toho a toho data, a na doposud sjednané zakázky se ještě vztahuje dosud platný ceník....
Odpovědět
Bohužel neuděláte nic. Na tyhle věci je nutná smlouva. Řeší se to tu pořád. Nechápu jak může někdo zařizovat svatbu bez smluv.
Odpovědět
Děkuji za komentáře.Svatbu máme v hájence,nevypadali,že mívají svatby,bylo to na domluvě,paní byla v pohodě.S tím ze já jsem ji napsala jako první ohledně rautu a napsala mi,že majitelka chce za louku ještě 7000.Hadat se s nikým nechci,jelikož Se jedná o svatbu a člověk ji chce mít v příjemné atmosféře..Ale nelíbí se na to.
Odpovědět
@eldorada36 taky nemám ani jednu smlouvu. Ale máme většinu známé a kamarády. Místo máme taky tam kde bude svatba prvně a nikoho ani nenapadlo smlouvu řešit. Člověk ale počítá s tím, že něco takového muze nastat. To je cena netradičních míst. Nic s tim asi neuděláte. Ja osobně bych se taky nehádala ale řekla bych to, že to není fér....
Odpovědět
Profilova fotka
@jmn76 někteří se bohužel najdou @eldorada36 řekla bych, že odstupuji, našla bych si raději jiný catering. měsíc a půl je dost času, neřeknu kdyby to bylo místo nebo fotograf, ale tohle má řešení, hodně štěstí
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova to nebyl catering ale celý obřad a hostina vše komplet
Odpovědět
@eldorada36 asi bych neměla úplně energii měnit místo, obzvlášť jestli je to tam pěkné. Bohužel smlouva je základ, paní majitelka na to evidentně hřeší.
Odpovědět
@jana17721 děkuji,už jsem se dívala ale vse obsažené,chvíli před svatbou.
Odpovědět
@eldorada36 Jestli jsem to dobře pochopila, tak louka nepatří k té Hájence a má jiného majitele, a ten teď chce za pronájem 7 000.-? A na jak dlouho, na celý den nebo jen za obřad? Je to tedy dost nefér, jestli původně o ceně za louku nebyla řeč, nicméně pokud svatby nedělají, tak to ani nemusela vědět i když neznalost neomlouvá a taky by mě to naštvalo. Zvažte co je pro Vás lepší, akceptovat cenu, případně usmlouvat za míň a nebo si hledat něco jiného.
Odpovědět
@lekulina ano přesně tak,vůbec jsme netušili,že to má jiného majitele.Chtrli původně jen 5000 za pronájem celého areálu.Za tu louku pravděpodobně ta cena je za celý víkend ..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?