Menu Forum

Nabízím termín svatby - 17.6.2017 v Yard Resortu Předboj u Prahy

4. pro 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
Registrovala se 17. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
Registrovala se 17. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj budoucí nevěsty,

se snoubencem musíme bohužel odložit naši svatbu a z tohoto důvodu nabízím k přenechání termín svatby 17.6.2017 (sobota) v Yard Resortu v Předboj u Prahy. Místo je to opravdu moc hezké, v přírodě, kousek za Prahou. Rezervace je na celý den, takže se tam nepotkáte s další nevěstou. emoticon

Platili jsme zálohu 10 000 Kč, která bude započtena k celkovému vyúčtování svatby.

Měla byste některá zájem? emoticon
16. srp ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
joana51
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
joana51
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Proč to normálně nezrušíte? Zálohu vám vrátí a máte po starostech. Nebo chcete nějaké odstupné?
17. srp ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
 @joana51 Žádné odstupné opravdu nechci, ale zálohu nám nevrátí. Z toho důvodu nabízím rezervovaný termín k přenechání...
18. srp v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinaskripkova
Registrovala se 1. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
martinaskripkova
Registrovala se 1. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den a muzete mi lehce nacrtnout jak je to tam s financema? Pronajem? JIdlo? Piti? Atd?
22. srp v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků a 2 inzeráty. Má 13 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků a 2 inzeráty. Má 13 přátel. Region Praha - východ.
 Svatbu jsme tam měli před dvěma týdny a naprosto předčila veškerá očekávání. Komunikace je trošku horší, ale servis nám přišel super a jídlo bylo perfektní. Byla jsem nadšená... Svatba byla nádherná a úžasná, personál byl perfektní a hosté i my jsme byli moc spokojení.
S plánováním jsem sice měla tedy i stavy, že svatbu snad udělám jinde, ale výsledek (a trochu asertivní komunikace) stál za to!
22. srp v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
 @martinaskripkova U pronájmu záleží, jaké prostory si vyberete. My jsme uvažovali o svatbě na zahradě a následně hostinu v sýpce. Pronájem zahrady je 5 000 Kč a sýpky dle konzumace 10 000 Kč až 0 Kč. emoticon Cena za oběd začíná od 345 Kč (svíčková, polévka, dezert). Bufet od 490 Kč. Pití dle jejich ceníku, ale dá se dohodnout a třeba objednat celý sud piva, víno za zvýhodněné ceny atd.
23. srp ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
 Nabídka stále platí. emoticon
22. lis ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hrapa
Registrovala se 4. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hrapa
Registrovala se 4. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 @kometka_18
Ještě platí? emoticon Měli bychom zájem...
4. pro ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka_18
  • Neví, kdy bude svatba
 @hrapa Ano, platí. emoticon
4. pro ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hrapa
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hrapa
  • Neví, kdy bude svatba
 Můžete mi na sebe poslat nějaký kontakt? Mail hradecnapavla@gmail.com, díky
4. pro ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí