Na plzeňsku za vílu

Profilova fotka
Ahoj, začínám si lehce zoufat. Hledám místo v Plzni, okolí - Přeštice, směr Klatovy... zkrátka někde poblíž, kde by bylo nějaké hezké místo v přírodě. Představa byla les, někde na kraji, ideálně třeba poblíž nějaké chaloupky na přípravu a k přečkání případnýho deště, nebo palouk, kaplička nebo tak... A místo toho jsem zatím našla asi dvě celkem drahé a obsazené stodoly - jednu westernovou, nějaké hospody a statky, které se sice přírodně prezentují, ale nepůsobí 😄 Já už fakt nevím... Je tu někdo odtud, kdo neměl svatbu na radnici, v pivovaře nebo na kalikováku? 😄 🙂
Odpovědět
Koukala jste na statek Háječek?
Odpovědět
My plánujeme v luftove zahradě 🥰 zkus mrknout 🍀
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kristinadanko Ta vypadá dobře, díky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@fararr Dobrý den, o tomto místě vím, děkuji 🙂 Přijde mi to podobné jako Kalikovák, Lipovka a podobně 🙂 Jde mi o místo čistě na obřad, takže nemusí být obrovské, a od mé představy malé kapličky/chajdy v lese je to daleko. Ale ta Luftova zahrada je pěkná, i když se ještě podívám i po dalších možnostech 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
@musai Dobrý den. Mě by zajímalo, jak Váš obřad a místo dopadlo? Také hledám nějaké pěkné místo, děkuji 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
@rojasali Dobrý den, nakonec to vyhrála na Luftova zahrada. Jak stylem a přírodou, tak finančně, jen musíte počítat s tím, že si to tam musíte vše nachystat a nanosit... Ale byla jsem moc spokojená. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@musai Sníte o svatbě na samotě, obklopeni loukami, lesy, koňmi a jen Vašimi nejbližšími? Pak se přijeďte podívat k nám na ranch! Nabízíme pronájem prostor na uspořádání fantastické svatby, kde zábava desátou hodinou nekončí 😊 Posezení je možné připravit uvnitř bývalé stáje, kde pohodlně usadíme cca 80 osob nebo klidně venku pod širým nebem. Uložíme 18 lidí do postele a ostatní si mohou postavit stan přímo na místě. Kompletní svatební den si můžete připravit dle svých představ a nebo Vám v případě zájmu rádi pomůžeme vše zorganizovat a zařídit. Kontaktujte nás na tel.čísle 737881927, na e-mail: ranchamerika@gmail.com nebo na IG či FB 😊♥️ P.S. Na letošní sezónu máme ještě volné termíny 💍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?