Menu Forum

Mohl by někdo poradit se svatební hostinou s ubytováním v termínu 30.1.2015 Praha a okolí?

23. říj 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
krajta11
3
Registrovala se 8. října 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. ledna 2015
fotoportrét
fotoportrét
krajta11
3
Registrovala se 8. října 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. ledna 2015
 Zdravím všechny kdo mi poradíte emoticon Máme svatbu 30.1 2015. Bude nás kolem 30ti a potřebovala bych místo na svatební hostinu i s ubytováním. Kdyby to bylo v Praze, nemuselo by spát na místě všech 30lidí. Pražáci se rozjedou domu emoticon , ale 10 lidí bych potřebovala ubytovat určitě. Raději bych nějaký penzionek , hotýlek za Prahou, kde vytvoří zimní pohodu třeba krb emoticon Cenu taky přijatelnou...kolem 50-60tis. V plánu byla jarní svatba s prasátkem a lučním kvítím, ale situace nám úplně přehodila období emoticon Tak budou šišky a jehličí. Na zimní svatbu jsem se začala hodně těšit!!!! Moc rádi by jsme jí měli kouzelnou i kdyby bylo bláto. Poradíte někdo něco? Děkuju emoticon
8. říj 2014 ve 14:38  •  Svatba byla v lednu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
1nelinka (31 r.)
26
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 303 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Užice
fotoportrét
fotoportrét
1nelinka (31 r.)
26
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 303 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Užice
 Koukni na zelene udoli uzice..kdyz jsme si tam byli zamluvit kvetnovy termin tak jsme zvazovali jestli svatbu neudelame v zime to misto k tomu primo vybizi..maji krb,ve vnitr se da grilovat kyta a udelat gulasek na ohni..nas to hrozne celkove okouzlilo..je tam i hotylek kde se vyspi kolem 50hostu..cenove to vychazi cca1tis na hlavu s pitim,pronajem nic a obrad 3tis..
15. říj 2014 ve 20:40  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

Obřad a hostina - Region Kladno
8
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

Obřad a hostina - Region Kladno
8
 Dobrý den, podívejte se na profil, nebo na stránky našeho penzionu, zda by se pro Vaši svatbu hodil emoticon
Pěkný den Pokorná
8. říj 2014 v 17:15  •  www.ubartousku.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
9. říj 2014 ve 12:07 • mikolasek
fotoportrét
fotoportrét
katerinamarkova
svatební salon Camilla Style s.r.o.
Katka Marková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
katerinamarkova
svatební salon Camilla Style s.r.o.
Katka Marková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Kolín
 Dobrý den,

jestli mohu doporučit tak Penzion Barbora v Kutné Hoře. Super místo s výhledem na Kutnou Horu a Barboru. Když je nasněžíno, tak je to super. Celý penzion Vám uzavřou pro Vás, obřad můžete mít v Gasku v barokní lékárně či na zasněžené Kačině( pokud napadne emoticon) Pomoci s ostatním Vám může svatba IN. Mrkněte na jejich facebook
15. říj 2014 v 19:21  •  www.pujcovna-satu-camilla.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dolcevilla
Dolce Villa Hotel
Andrea Světlíková PRO

Obřad a hostina - Region Praha
16
fotoportrét
fotoportrét
dolcevilla
Dolce Villa Hotel
Andrea Světlíková PRO

16
 V našem rodinném hotelu uprostřed přírodního parku Divoká Šárka můžete mít ve svatební den vše na jednom místě bez nutnosti přesunů. Obřad, hostinu i raut bychom Vám přichystali v naší restauraci s krbem. Za prostory neúčtujeme pronájem a pro svatby nad 30 osob nabízíme novomanželské apartmá se snídaní do postele zdarma. Pro ubytování svatebních hostů nabídneme zvýhodněné ceny.
22. říj 2014 v 11:55  •  www.svatbavdolcevilla.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,
náš hotel se nachází na východním okraji Prahy. Můžeme vám nabídnout všechno na jednom místě. Obřad, hostina i náledná oslava a ubytování . Novomanželské apartmá je zdarma. Prostudujte náš profil. Jsme vám plně k dispozici. Budu se těšit na spolupráci. S pozdravem Tomáš Král ředitel hotelu
23. říj 2014 v 11:05  •  svornost.wix.com/svatba  •  To se mi líbí