Místo v Praze 10.10.2020

22. zář 202010

Dobrý den,
prosím poraďte mi, kde se dá udělat hezká svatba v Praze.
Děkuji Viki

• 10.10.2020 je přeci jen málo času, já už měla problém s termínem 20.12.2020. Záleží kolik chcete do svatby vložit peněz a jestli chcete ubytování nebo ne a pro kolik lidí 😊

• @vikigallo  A jak by ta svatba měla vypadat a pro kolik lidí, vše na jednom místě nebo obřad na úřadě a pak přesun někam na hostinu, s ubytováním nebo bez?

• @lekulina  bez obřadu, s ubytováním, cca 70 🙂

• Sponzor fóra
  • @nataliabasus  20.12. máte pěkné datum 🙂 Tak někomu na přípravy nestačí ani rok 😃 peníze podle lokality a co to bude 🙂 Někdo se mi už ozval, že volno mají, ale statek co se mi líbil mi mám pocit vyfoukla nevěsta, co začala týden předemnou. Svět je malý 😃

• @vikigallo  musí to být Praha? 🙂 Jsme nové svatební místo kousek od Prahy.

• @vltavenka  kousek od Prahy nevadí 🙂

• @vltavenka  na Vás jsem koukala už ze začátku, ale pokud to dobře chápu, není u vás ubytování 😞disappointed😞(

• @vikigallo  ubytování je 5 minut od místa 🙂. Kolik máte hostů?

• @vltavenka  2 přejezdy je už blbý. Zatím máme 70, uvidíme co s tím udělá vláda 😞

• dnes se nam uvolnil term 10.10.2020 kdyby mel nekdo zajem tak jsem na drate 734255855 😎 jsme 45 min od Prahy na absolutni samote a nabizime pro svatbu cely vikend ubytko az pro 100 luzek 😉 a hodne dalsich zajimavych bonusu.. samozrejme zalezi na situaci ale nemame limit na pocet hostu takze pohoda 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
    Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
    Areál na samotě u lesa
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.