Místo svatební hostiny - Vysočina, máte tip?

1. zář 201420

Ahoj, zajímalo by mě, jestli máte někdo tip, kde uspořádat svatební hostinu na Vysočině (nejlépe v okolí Velkého Meziříčí)? Měly by to být větší prostory - asi pro 60 hostů a taky taneční parket. A svatba bude v létě, takže by bylo fajn, aby se tam dalo jít i ven na nějakou terasu / zahrádku. Díky předem za nápady 😉

 • @svatba14  Viděla jsem tu u nějaké nevěsty restauraci s krásným výhledem v Třebíči: http://www.zlatykriz.net/cz/fotogalerie/c-23. Ovšem jak vaří a kolik přesně se tam vejde lidí, to už nemám tušení.

 • Není to sice okolí Velkého Meziříčí a taky čas dotazu už není aktuální, ale za nás určitě hotel Styl v Hlinsku - měli jsme tam svatbu v srpnu 2014 a byli jsme moc spokojení. Velice příjemná obsluha, vyšli nám vstříc ve všech dietních požadavcích (několik svatebčanů má různé zdravotní problémy, tak jsme potřebovali přizpůsobit jídlo), skvělé prostředí, zabaví se tam i děti a navíc jsme byli spokojeni i s cenou. Rozhodně doporučujeme.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme rodinný penzion se zahradou v srdci Vysočiny.Zabýváme se pořádáním a celkovou realizací svatebních hostin.Nabízíme domácí kuchyni,grilování ....
  Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.
  Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
  Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂