Menu Forum

Místo svatby v okolí Ostravy, květen 2014. Poradíte?

3. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
Registrovala se 28. července 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
Registrovala se 28. července 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte holky, teď jsem se zaregistrovala a jak tak koukám, začínám být nervózní emoticon Svatbu plánujeme v květnu 2014, ale pořád vybíráme místo. Přejeme si obřad venku, v případě špatného počasí zajištění "plánu B", ale kde by byl obřad i hostina na jednom místě. Taky něco, kde by se mohly děti zabavit. Alespoň nějaký dětský koutek, prulizky. Když si vás tady čtu jak už máte spoustu věcí zařízených, začínám nervóznět.. A to vážně nechceme ani jeden. emoticon Poradíte, navrhněte mi prosím nějaké tipy, abychom se mohli posunout dál..? Děkuji moooooc.. emoticon
28. črc 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zero_obaly (33 r.)
ZERO - velkoobchod nejen se svatebním sortimentem
Martina Chýlková PRO

Svatební obchod - Region Frýdek-Místek
PRO Shop: 1076 inzerátů
53

“Už jste viděli naší ►VALENTÝNskou◄ nabídku dekorací?! Najdete ji zde, viz. odkaz http://eshop.zero.cz/cz/menu/5244/sortiment/valentyn/ :-)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zero_obaly (33 r.)
ZERO - velkoobchod nejen se svatebním sortimentem
Martina Chýlková PRO

Svatební obchod - Region Frýdek-Místek
PRO Shop: 1076 inzerátů
53

“Už jste viděli naší ►VALENTÝNskou◄ nabídku dekorací?! Najdete ji zde, viz. odkaz http://eshop.zero.cz/cz/menu/5244/sortiment/valentyn/ :-)”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, osobně si myslím, že máte ještě spoustu času na zařizování atd. My bychom Vám mohli nabídnout nejen svatební dekorace téměř na všechno, ale třeba i jednorázové nádobí apod. Vše co máme v nabídce se můžete prohlédnout v našem e-shopu, kde je skoro vše. V případě zájmu jsme cca 30 km od Ostravy, tak nás klidně můžete přijet i osobně navštívit a omrknout co máme. emoticon
29. črc 2013 v 08:58  •  eshop.zero.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddanka
81
Registrovala se 5. března 2013 na beremese.cz. Přidala 297 příspěvků. Má 40 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
ddanka
81
Registrovala se 5. března 2013 na beremese.cz. Přidala 297 příspěvků. Má 40 přátel. Region Ostrava.
 My se bereme na Čeladné u Holubů.. je to trošku dražší záležitost, ale máme tam vše o čem píšeš.. Sňatek venku (plán B zimní zahrada), trampolína, průlizky pro děti...
29. črc 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
  • Neví, kdy bude svatba
 ddanka: Teda, tak to je super! Základní pravidlo stresovat se co nejméně, ale hlavně si svatbu užít. TAk jsem zvědavá. Můžeš napovědět kolik peněz to tam stojí na osobu pls?
zero_obaly: děkuji moc za podporu. Myslela jsem si taky, že jsem ještě v pohodě, ale některé slečny co tady píší a mají už vše..Klobouk dolů. Máme malé děti, tak jsem ráda, že nějaký čas bude teda.. emoticon)
29. črc 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Zkus Setinu u Pusté Polomi, tam jde jak venku, tak vevnitř. http://www.penzionsetina.cz/fotogalerie2/svatebni-obrady-296
29. črc 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerinkak
143
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 29 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
katerinkak
143
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 29 přátel. Region Opava.
 Mrkni na Mlýn u vodníka slámy - Háj ve Slezsku. Naprosto úžasné a dokonalé místo, měli jsme tam svatbu teď v červnu emoticon Kdyby jsi chtěla vidět fotky nebo se na něco poptat klidně napiš ... emoticon
29. črc 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
  • Neví, kdy bude svatba
 katuš, děkuji moc.. Pozjišťuji.. emoticon
29. črc 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
esner
4
Registrovala se 4. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 6. července 2013
    Čeladná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
esner
4
Registrovala se 4. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 6. července 2013
    Čeladná, Region Frýdek-Místek
 Pro Severní Moravu můžeme vřele doporučit Penzion u Holubů, kde jsme měli svatbu letos v červenci. Okouzlující prostředí, profesionální přístup a úžasná kuchyně - to vše rozhodně postrádat nebudete, naši hosté i my jsme byli nadšení a doufejme, že ne k obřadu, ale ke kuchyni se budeme rádi vracetemoticon Obřad jsme měli v krásném altánku přímo v areálu, navíc si můžete vybrat ze dvou a i plán B jsou schopni realizovat prakticky 5 min před obřadem v zimní zahradě. Pro děti klouzačka, trampolína..no, zdá se, že přesně pro Vásemoticon
3. srp 2013 ve 23:50  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí