Menu Forum

Místo svatby pro 130-150 lidí Český ráj, Turnov. Tip?

8. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_svatba
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_svatba
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
 Ahoj, nemáte někdo tip na místo/místa, kam by se vešlo 130-150 svatebčanů v regionu Českého ráje, v Turnově a okolí? Rádi bychom se vzali v květnu nebo září 2012 (záleží na volných termínech) a zatím neúspěšně hledám místo. S takovou kapacitouemoticon

Úplně nejideálnější by bylo, kdyby se na stejném místě zvládl jak obřad, tak následná večeře/raut s tancovačkou, a aby se tak 50-80 hostů mohlo někde v blízkosti přímo i ubytovat. Podmínkou to ale není. Místo rautu a hotel/y by ale měly být někde nedaleko.

Můžete někdo poradit? Předem děkuji.
Zuzka
2. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mlejnice
Registrovala se 3. července 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Svatba byla 24. září 2011
fotoportrét
fotoportrét
mlejnice
Registrovala se 3. července 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Svatba byla 24. září 2011
 Ahoj my měli asi tak 110 svatebčanů a pak i s večerními hosty 150 lidí - hostinu jsme měli v Mlázovicích - je tam kapacita tak 180 lidí...ale hlavně hrozně levné a kompletní servis. Tady v okolí neexistuje levnější hospoda nebo sál. Myslím, že by se tam i dali lidi ubytovat, ale nejsem si ted jistá.
2. říj 2011 v 19:32  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_svatba
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_svatba
 Ahojda, moc dik za tip, mrknu se na to. Zatim jsem koukala, ze bychom se vesli jen na Sychrov (obrad) a na Hrubou Skalu (vsechno), coz se mi zda dost chudy vyber emoticon .

Osvedcila jsem ti treba i nejaky konkretni dodavatel (fotograf, kadernik, cukrar atd.) z okoli? emoticon
3. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ojdipacek (30 r.)
19
Registrovala se 11. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 20 příspěvků. Má 24 přátel. Bakov nad Jizerou, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Bakov nad Jizerou, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
ojdipacek (30 r.)
19
Registrovala se 11. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 20 příspěvků. Má 24 přátel. Bakov nad Jizerou, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Bakov nad Jizerou, Region Mladá Boleslav
 @mlejnice : Ahoj a kde přesně v Mlázovicích ? Jdáš mi kontakt? dík
17. srp 2012 v 16:55  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tchatcha
Registrovala se 28. února 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Jičín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tchatcha
Registrovala se 28. února 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Jičín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hezký sál pro 120 os.a i se salonkem, hospůdkou a terasami jsem navštívila v Kamenici - je to u Dobšína je to Penzion Slunečno. Vařili dobře.
28. únor 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @zuzka_svatba Dobrý den, mohu nabídnout naše spřátelené penziony v lokalitě Český rá-Branžež, vice info emailem uvedeném v našem profilu.Kostolnik
28. únor 2013 v 16:09  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@kjlb Nevím, zda vůbec někdy čtete popis k jednotlivým otázkám, nebo vždy jen vychrlíte reklamu na Vás. Ale možná by nebylo od věci si občas zadání otázky přečíst. Neb "zuzka_svatba" měla svatbu již v roce 2012.....
28. únor 2013 v 16:29  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @honzajezdik_photography: a proč Vás to trápí?
28. únor 2013 v 16:30  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@kjlb Protože nemám rád chaos, nepořádek a zbytečnosti. A jelikož a protože jsem upřímný a když mi něco připadá dost mimo, tak to napíšu.
28. únor 2013 v 16:36  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @honzajezdik_photography : a chcete na to nějaké tabletky? jděte se léčit a také do......, nemám na takévé hlouposti a hloupé lidi čas ani náladu
28. únor 2013 v 16:44  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@kjlb emoticon

Čekal jsem podobnou reakci. Já Vás jen slušně upozornil, že se chováte jak reklamní mašina, co nijak neuvažuje a že by bylo záhodno občas nad tím, na co reagujete, přemýšlet. Hlupáka děláte pouze sám ze sebe.

Přeji příjemný zbytek dne, Honza. emoticon
28. únor 2013 v 16:46  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
 Nebudu se vměšovat do "přestřelky profesionálů" emoticon . Ať je termín svatby jaký je, otázka se týká místa svatby v okolí Turnova a stejnou záležitost může řešit někdo jiný kdykoliv. Já mohu doporučit Statek Ondříkovice (u Frýdštejna). Samozřejmě bych raději nabízel náš vlastní Statek Kraus, ale jsme v jižních Čechách u Českého Krumlova, tak by to bylo z Turnova asi daleko. Nicméně jezdí k nám snoubenci i z větších dálek emoticon. Hezký večer... Milan Kraus
28. únor 2013 v 19:34  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moulinkaa (43 r.)
4
Registrovala se 20. ledna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků a 4 články. Má 6 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. září 2008
    Bratislava, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
moulinkaa (43 r.)
4
Registrovala se 20. ledna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků a 4 články. Má 6 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. září 2008
    Bratislava, Slovensko
 @kjlb @honzajezdik_photography Naše Fórum nevěsty používají k řešení otázek nebo témat, která je zajímají. Postupně pribývají reakce uživatelů, a diskuze na stránce zůstává, i když třeba zakladatelka ze stránky odešla a navštěvuje třeba Modrého koníka emoticon Téma mohou využít další nevěsty, řešící stejný problém, proto diskuze zůstává otevřená a kdokoli ji může znovu oživit novým příspěvkem nebo aktuálním postřehem emoticon

Toto upřednostňujeme před zakládáním nových diskuzí na stejné téma, protože chceme zabránit zakládání duplicitních témat.

Je fajn, když si každý, kdo některou starší diskuzi chce obnovit, příspěvky pročte, a podle toho zareaguje buď všeobecně, nebo cíleně zmíněním jen uživatelek, pro které téma ještě může být aktuální emoticon

moulinka
Asmira team
1. bře 2013 ve 12:05  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaracz
Registrovala se 4. března 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Turnov.
  • Svatba byla 20. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
klaracz
Registrovala se 4. března 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Turnov.
  • Svatba byla 20. června 2015
 pension _ kraus .... vas statek vypada fakt fantasticky, skoda ze je tak daleko ... Co jsem slysela v Ondrikovicich veselka s hudbou musi koncit ve 23h max co jsem slysela a to je opravdova skoda ...
Hezky den Klara
8. dub 2014 ve 23:00  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí