Menu Forum

Místo pro svatební hostinu - 150 lidí, Praha

15. led 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kashta
Registrovala se 15. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kashta
Registrovala se 15. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den. Chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s místem pro větší svatební hostinu v rámci Prahy? Jedná o cca 130 - 150 lidí a náš budget není bohužel milionový.
15. led 2012 v 19:30  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
bonbarka
Registrovala se 3. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
bonbarka
Registrovala se 3. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 2 přátele.
 Ahoj, my mame taky hodne lidi asi 120 a tak jsme se prave z duvodu toho, ze nejsme milionari presunuli k pribrami, kde jsme si pronajmuli statek.Jidlo pres catering, piti muzeme mit svoje, i pivo a vino, i kafe. Tim asi hodne usetrime. Par kamaradu prespi ve stanu na louce pro zbytek mame zamluveny penzion. Myslim ze v Praze pro tolik lidi bude finance hodne narocny, teda pokud nesezenete nejakou sokolovnu, kde si pak vse zaridite sami emoticon kazdopadne preji hodne stesti pri vyberu emoticon na kdy to planujete?
15. led 2012 ve 22:32  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Motorest Milin na pribramsku... Jinak vim o nekolika mistech v Praze, kde jsme hrali.. Pokud budete chtit nejaky tip, mrknete na nase webovky do fotogalerie (odkaz je v mem profilu)... Nebo mi napiste, rad Vam neco doporucim..
15. led 2012 ve 22:39  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  •  To se mi líbí