Místo pro svatbu 2020 - 120 hostů, do 150 km od Prahy

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte nějaké tipy pro svatbu ideálně pro cca 120 lidí včetně dětí. Chtěli bychom mít vše na jednom místě. Pokud by bylo i s ubytováním, tak by bylo skvělé, ale pokud bude v dojezdové vzdálenosti, tak se zvládne také :) Catering bychom si dokázali zajistit sami, ale pokud by byl spojen už s pronájmem, tak by nevadilo. V podstatě jsme otevřeni všem nápadům. jsme ve fázi výběru místa. termín během prázdnin 2020 - preference červenec. díky za všechna doporučení
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, nevím přesně jaké jsou kde kapacity na počet lidí, ale mohu doporučit několik míst kolem Prahy, kde jsem připravovala svatební květinové dekorace - tak vás to třeba inspiruje: Green Valley, Vigvam resort, Modrý mlýn, Všetice, Yard resort. Pak ještě v Praze třeba Čertousy - Horní Počernice, Léta Páně - D. Počernice, ale tam nevím, jestli mají ubytování. Fotky z některých těchto svateb najdete na mém profilu zde, nebo na mém FB. Přeji klidné přípravy z Rozkvetlé dílny
Odpovědět
@rozkvetla_dilna super, moc děkuji za tipy :) Vaše práce je také skvělá! Některé jsem již kontaktovala tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihalka2020 Jednou jsem fotil ve Zhoři u Mladé Vožice. Je to cca 70 km od Prahy. Možá něco co hledáte. Na svatbě bylo cca 100 hostů. Místo se jmenuje Jonášův Mlýn. Dal bych sem odkaz, ale myslím že to není povoleno. Tak zkuste google :)
Odpovědět
@fmaxstudio super, určitě se podívám. Děkuji za tip 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
když tak mrkněte na galerii ze svatby, abyste měla představu jak to tam vypadá :) - snad to nesmažou :) http://www.fmaxstudio.com/blog/veroni...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?