Menu Forum

Místo pro svatbu 15.5.2015

18. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinaha (31 r.)
4
Registrovala se 13. března 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 15. května 2015
    Viniční altán, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tinaha (31 r.)
4
Registrovala se 13. března 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 15. května 2015
    Viniční altán, Region Praha
 Ahoj, nevíte některá o místě, kde by se ještě dal udělat obřad i svatba teď v květnu - 15. pro cca 60-70lidí nejlépe Praha a okolí, ale zvládneme vlastně kdekoli po ČR, stejně máme rodinu všude :D chtěli jsme Spiritku, ale mají plno.
Díky za tipy
13. bře 2015 ve 22:51  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
14. bře 2015 ve 13:03 • sannjpictures
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
 @tinaha mohu doporučit www.agardenrestaurant.cz (viz. foto )
14. bře 2015 v 15:12  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skripmartina
5
Registrovala se 2. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
skripmartina
5
Registrovala se 2. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 My budeme mit na www.dvurprak.cz emoticon Zatiom vse skvela domluva, ochotni lide, ubytko, obrad, hostina, raut, vse na jednom miste a super ceny emoticon
14. bře 2015 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

Obřad a hostina - Region Kladno
8
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

Obřad a hostina - Region Kladno
8
 Dobrý den, nám se právě termín 15.5.2015 uvolnil a proto bych Vám ráda nabídla náš nový penzion V Malíkovicích, kousek od Slaného. Penzion má velkou zahradu s grilem na sele a venkovním posezením. Ze stodoly je multifunkční hala, kde se dá za nepříznivého počasí udělat raut i taneční parket. Náš penzion má kapacitu 30 lůžek + 9 přistýlek i s možností stanování na zadní zahradě. Pokud si chcete donést vlastní jídlo a pití také to není problém. Pronájem penzionu na den a noc stojí 25.000Kč a zahrnuje veškerou ubytovací kapacitu, servis pro 100 hostů ( příbory, talíře, skleničky atd. ) gril, výčepní zařízení, lednice. Pokud by Vás nabídka zaujala, můžete se ozvat kdykoliv a nebo se k nám rovnou přijet podívat.
S pozdravem Pokorná
15. bře 2015 v 10:59  •  www.ubartousku.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
penzionalenka
Svatba na horách
Pavla Mühlbachová PRO

Obřad a hostina - Region Trutnov
5
fotoportrét
fotoportrét
penzionalenka
Svatba na horách
Pavla Mühlbachová PRO

Obřad a hostina - Region Trutnov
5
 Dobrý den,

doporučujeme náš web emoticon

Hezký zbytek dne
Pavla
Špindlerův Mlýn
17. bře 2015 v 17:39  •  www.svatbanahorach.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

Obřad a hostina - Region Praha
12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
Přemysl Vejsada PRO

12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

Dobrý den, rádi Vás přivítáme na GreenYacht. Můžeme Vám nabídnout restauraci se salonkem, případně krytou terasu i pro obřademoticon Rádi Vám zašleme nabídku včetně kalkulace. Prohlídka a ochutnávka přímo na hotelu samozřejmostemoticon
18. bře 2015 v 11:29  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
Přemysl Vejsada PRO

12

(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
Přemysl Vejsada PRO

12

(Před 3 lety)

18. bře 2015 v 11:32  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí