Menu Forum

Místo pro svatbu, 100 lidí a vlastní jídlo a pití

8. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jaamartina
2
Registrovala se 17. října 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 30 inzerátů. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
jaamartina
2
Registrovala se 17. října 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 30 inzerátů. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 Ahoj,
nemáte někdo typ na místo na hostinu a bydlení pro asi 100 lidí. Chtěli bychom vlastní pití a jídlo. Ideálně s ubytováním. Vůbec nemůžu po ČR nic najít. Moc by se nám líbil nějaký statek, roubenka ....

Děkuju za radu
11. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

Obřad a hostina - Region Praha
7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

Obřad a hostina - Region Praha
7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, vůbec se nedivím, že nemůžete nic sehnat. Z čeho si myslíte , že hotely a restaurace fungují ? Když si spočítáte všechny náklady a započítáte do toho váš čas . Zjistíte, že nic neušetříte a svatbu si vůbec neužijete, protože budete pořád někde lítat a něco hlídat. emoticon
13. led 2014 v 10:57  •  svornost.wix.com/svatba  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafa82
4
Registrovala se 21. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
zirafa82
4
Registrovala se 21. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Nový Jičín.
 Zkus rekreační střediska a areály. Ale s vlastním jídlem to nevím. Navíc ta starost a běhání kolem toho......... To si fakt vůbec neužijete emoticon
8. únor 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 proč by si neužili,má to tak kde kdo./ i ny to měli podobně/Je fakt že většinou jd o svatbu s cca 70 lidmi,ale to už takovou roli nehraje.Nakoupit vlastní pití problém není vůbec a jídlo se při troše snahy dá taky vyřešit tak aby se kolem toho nelítalo nadmíru
8. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

14
 Rekreační střediska a areály obvykle půjčují prostoty do půlky června. Potom jim začíná hlavní sezona . Hodně svateb se v létě pořádá ve sportovních areálech nebo vlastních zahradách. Jde hlavně o přístup k WC i když někde si nechají dovést mobilní toalety. Určitě něco, co Vám bude vyhovovat, najdete.
8. únor 2014 ve 12:33  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Myslím, že to asi neseženete. Už vidím, jak Vám někdo jen tak půjčí statek nebo roubenku na akci.
Nebo si řekne za pronájem a to se Vám neoplatí. Stejně by někdo musel to jídlo uvařit a obsloužit Vás.
8. únor 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

14
 @jaamartina podívejte se na stránky obce Mukařov /u Mnichova Hradiště/. Pronajímají starou školu s kuchyní a ubytováním v chatkách za rozumnou cenu. Půjčovali jsme tam stany. Starosta je solidní pán. Třeba se Vám to bude líbit.
8. únor 2014 v 15:59  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí