Misto pro malou svatbu cca 20-25 lidi zari 2022

24. čvn 202230

Ahoj! Mam prosbu, nemel by nekdo tip na hezke misto v okoli Prahy, stredoceskeho kraje, nejlepe smer Praha vychod, muze byt i okoli MB nebo HK? Svatbu planujeme na posledni chvili nejlepe zari/rijen 2022 pro cca 20-25 osob.

• Zkusit jedine restaurace kavarny apod

• Já jsem měla před týdnem svatbu, 30 osob a v Praze, restaurace Koráb. Bylo to nejlepší 🙂

• @risq  dobrý den, mrkněte na Restaurace Na Štěpáně, Mělnicko. Výborně tam vaří, mají odděleny salonek právě pro takhle malé s cc svatby a obřad možný na zahradě. My tam měli svatební oběd pro rodinu a všichni se olizovali až za ušima. Sjeďte si tam na oběd a uvidíte sami. Sestra měla zase svatbu v restauraci v Průhonicích, také nás bylo okolo 20. Pro takovýto počet je ideální jakákoliv restaurace. Platit drahé pronájmy mi přijde zbytečné

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
    Unikátní prostory Palace Hlinky udělají nezapomenutelným i Váš velký den. Je zde také možnost využití klidné zahrady a přitom téměř v centru Brna.
    Svatba Na Kopci
    Jindřichův Hradec
    Prožijte nezapomenutelný svatební den v nádherném zákoutí České Kanady.
    Články od našich partnerů
    Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Archiv článků od partnerů