místo na svatbu Zlínský kraj

18. říj 202020

Líbí se mi to

Dobrý den,
Zkuším i touto cestou, snad někdo poradí 🙂. Sháníme místo na svatbu v okolí Vsetína (dojezdová vzdálenost cca do 30km, ale za pěkným místem můžeme dojet i dál). Svatbu plánujeme na červen 2021. Máme kolem 40ti hostů. Nejlépe místo, kde je možné mít obřad (venkovní) i hostinu a možnost ubytovat pár hostů. Takové ty známé místa v okolí máme teoreticky zjištěné, ale budu ráda za jakýkoliv typ. Jako alternativu mám pronájem chaty a zařízení cateringove firmy. Poprosím tedy i případně nápady na pěkné chaty, koliby a podobné v okolí a doporučení firmy. Děkuji moc.

• Za sebe bych doporučila svatbu U Holáňů, ale dělají svatby od 60 lidí a výš. Mrkněte na místo penzion Hora v Ratiboři nebo Hluboká na Vsetíně.

• Ahoj!

Výše najdete odkaz do vyhledávače. Tento vyhledávač je určený všem lidem, kteří plánují svatbu a chtějí mít vše na jednom místě. Můžete zde najít nespočet míst na svatbu. Obecně zde najdete přehled všech služeb na svatbu. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Zámek Niměřice
    Mladá Boleslav
    Kousek Toskánska jen 30 minut od Prahy.
    Jsme rodinný penzion se zahradou v srdci Vysočiny.Zabýváme se pořádáním a celkovou realizací svatebních hostin.Nabízíme domácí kuchyni,grilování ....
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí