Místo na svatbu v Praze, kde si jídlo a pití budeme zařizovat sami

30. říj 201850

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda by někdo neměl nějaké tipy na místo v Praze pro okolo 70 lidí, kde by jsme si mohli zařídit vše sami (jídlo, pití), ale bylo to také za nějakou rozumnou cenu? Díky

 • A všech těch 70 lidí tam chceš i ubytovat?
  Představuješ si to tedy jen jako pronájem nějakých prostor? V jakém duchu? Stodola? Rekreační středisko? Něco v přírodě? Něco moderního? Pouze přímo v Praze, nebo i v okolí?

  Chtělo by to trochu upřesnit, takhle je to hrozně široká otázka...

 • Ubytování nechci jelikož, mám prakticky veškeré příbuzné v Praze. Radši upřednostníme přímo Prahu, přesně z důvodu, aby jsme nemuseli zařizovat ještě ubytování. Ano představuju si jen pronájem prostor. Jestli to bude stodola nebo sokolovna nebo clubovna či něco jiného, na tom nám asi úplně nezáleží, v tom nejsme úplně vybíraví.

 • @martinazakovska  Co Hoffmanův dvůr? My jsme tam chtěli svatbu, ale na naše datum už mají plno...Ale určo se ještě nějaké termíny najdou🙂

 • Sponzor fóra
 • Jo na ten jsem už koukala a dokonce jsem tam i psala, ale jelikož si chceme zajistit jídlo a pití sami tak chtějí za pronájem 40.000 Kč, což mě teda přijde trochu moc.

 • Taky bychom chtěli svatbu, kde si vše zařídíme sami, chtěli bychom nějakou stodolu v okolí Prahy nebo Mělníka, celkově asi středočeský kraj by byl OK, ale nějak nemůžu nic najít. Našla jsem krásné místo, ale dali bychom 50tis. což mi příjde za pronájem celkem dost. Nebo v době prázdnin nepronajímají prostory pro svatbu.

  Zkus kdyžtak Trojanův mlýn je to na Praze 6, tam by to mělo být za 30tis ale nemají tam záchody, což se řeší pronájmem nějaké toi-toi (takový ty VIP toiky).

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme rodinný penzion se zahradou v srdci Vysočiny.Zabýváme se pořádáním a celkovou realizací svatebních hostin.Nabízíme domácí kuchyni,grilování ....
  Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
  Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂
  Jedinečné místo na samotě u lesa nejen pro Váš svatební den. Zázemí rodinné farmy, ubytování, restaurace, venkovní kryté prostory a ušlechtilé koně..
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů