Místo na svatbu na statku / mlýně Litomyšl, Polička, Svitavy, Pardubice, Vysoké Mýto

7. zář 201620

Ahoj, máme část rodiny v Praze, část ve Středních Čechách a část ve Slezsku. Hledáme místo na svatbu, kde by obřad i hostina byli na jednom místě a kde by mohli všichni poté přespat a aby to bylo vzdálenostně zhruba nastejno. Zvát budeme 80 hostů, předpokládám, že 70 by jich dorazilo. Nemáte někdo tip na svatbu ve venkovském stylu na statku / mlýně v okolí Litomyšle, Poličky, Svitav, Pardubic, Vysokého Mýta...Moc děkuji za tipy🙂

 • Ahoj,
  to přeji hodně štěstí v hledání 🙂
  Já před rokem a půl prohledala okolí Litomyšle a nic moc. Resp. 70-80 lidí se nikam nevešlo. Pokud bys uvažovala třeba i o použití stanu, tak můžeš zkusit Mlýn Horky (mlyn-horky.cz), ale myslím, že tenkrát psali, že měli svatby zatím menší. Já nakonec venkovní svatbu vzdala, protože jsme vybrali datum 1.5. a to bylo vzhledem k počasí riskantní.
  Nicméně teď měla kamarádka svatbu (170 lidí) v nějakém opraveném obecním statku - obec Chotovice u Litomyšle (chotovice.info). Nebyla jsem tam, ale můžeš tam zkusit zavolat.
  Hodně využívaný na svatby na jednom místě je penzion Jangelec u Vysokého Mýta. Tenkrát na něj byly rozporuplné reference, ale už je to asi lepší, je dost oblíbený.
  Ať se hledání podaří.

 • @brillante  moc děkuji, juknu na to.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Zámek Niměřice
  Mladá Boleslav
  Kousek Toskánska jen 30 minut od Prahy.
  Vltavěnka
  Příbram
  Svatební místo ,které se nachází kousek od Prahy. Pro všechny, kteří mají rádi BOHO styl.
  V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí