Misto na svatbu na rok 2017,Stredni cechy,tipy?

Profilova fotka
Hledame vhodne misto na svatbu pristi rok kolem leta,idealne okoli Sedlcan okr Pribram,Benesov...nemel by jste nekdo tipy? Pripada mi ze uz je vsude dost plno.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka238 Statek Vletice, Hotel Všetice, Pension Smolotely, Pension Nový rybník, Liškův mlýn, Myškův mlýn, Statek Blažejovice...
Odpovědět
Dvur Prak, mrkni ke mne do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Pension Smolotel vřele doporučuju!!!! Měli jsme tam svatbu letos v srpnu a bylo to skvělý...
Odpovědět
taky mi to uz prijde plne, ale mame vybrano, zvazovali jsme mezi Mlyn Davidkov, Vigvam, Hotel Lions, Baresuv ranc a Zamecek Klokocov... nakonec jsme si vybrali Davidkov, kam se na ubytovani vejdeme vsichni, kdyby si chtela tak muzu ti napsat vice do zprav a pak svagr meli svatbu na Klokocove mlyne, pekny misto :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud přemýšlíte o kapele na Vaši svatbu, rád Vám udělám cenovou kalkulaci. Pokud hledáte mi sto pro svoji svatbu, navštivte naše stránky, kde najdete fotky z více než 300 odehraných svateb. Lukáš Ondrušek, Bosáci
Odpovědět
Profilova fotka
@labelaisabela moc děkuji za tipy! zkoušíme ladit termíny a místo, ale vypadá to jako by se všichni 2017 chtěli brát :-D
Odpovědět
@zuzanka238 kdybys chtela tak mame stale rezervovane misto v Zamecku Klokocov, ale 13.5.2017, pokud bys mela zajem prenecham, nemame zaplaceno, jen rezervace...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajita moc děkuji za nabídku! ale taky už máme pár míst zabookovaných a musíme se rozhodnout, našli jsme trochu blíž pro nás než Klokočov, ale vypadá pěkně :-)
Odpovědět
@zuzanka238 My jsme měli svatbu na Zámku Radíč a bylo to super. Pak mě napadá ještě Červený Hrádek
Odpovědět
Zámek Čechtice...
Odpovědět
obřad jsme měli na Zámku Dobříš a pak vše v Penzionu Smolotel - mohu jen doporučit
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka238 Strnadovský mlýn mě ještě napadá....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pouze 4km za hranicí Prahy 5 nabízíme restauraci s pensionem. • Možnost uspořádání obřadu u nás na zahradě • Kapacita vnitřní restaurace na sezení je 80 osob, na zahrádce 30 osob • Prostor na tanec. Doporučíme hudbu, DJ • Cena 4-chodového svatebního menu od 270,- Kč • Otevřeno pro Vás budeme mít tak dlouho, jak si budete přát • Poplatek za pronájem prostor platíte pouze při akci přesahující půlnoc • Přivézt můžete vlastní dort, výzdobu i alkohol (účtujeme tzv. špuntovné“) • Ubytování pro cca 35 osob • Parkování pro 20 vozů vedle restaurace, ubytovaní parkování ve dvoře • MHD v dosahu Pokud Vás má nabídka zaujala, ráda Vám pošlu průvodce našimi svatebními hostinami, kde najdete odpovědi na všechny Vaše otázky, vzorové kalkulace, od menu, přes raut a ž k výzdobě, či ukázku příkladu na kolik vyjde svatební hostina včetně nápojů, svatebního dortu atd. Snadno si tak vytvoříte prvotní představu o cenách. A kdyby jste přeci jen váhali - získali jsme ocenění 5. nejlepší místo roku od Marriage guide a z pořadu Ano šéfe máme 3 hvězdičky :-)
Odpovědět
Penzion Hulin
Odpovědět
Zámek Bon Repos
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc za tipy! :-) Náhodu s Penzionem Nový rybník na Obořišti nemá někdo zkušenost? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Spoustu tipů na místa pro konání svatby najdete na našich webových stránkách. A pokud ještě nemáte kapelu na svoji svatbu, pak mohu nabídnout naše služby příbramské skupiny Bosáci. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka238 Psala jsem tam, prý na léto už mají plno
Odpovědět
Profilova fotka
@leorin kam myslíte? Nový Rybník?
Odpovědět
Doporučuju Somnium Všeradice.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka238 Ano. Máme svatbu 01.07 a podle mně většina míst, co tady padli, už jsou buď obsazené, nebo nemají tak dobré podmínky. Zkoušela jsem i ten Mlýn Davídkov, ale třeba pro menší svatbu je hodně cenově nevýhodny
Odpovědět
Profilova fotka
my měli obřad na Dobříši na zámku a hostinu, ubytování a gril v Myškově Mlýně a velká spokojenost, ségra měla v Myškově Mlýně na zahradě i obřad, doporučuji :-)
Odpovědět
My měli obřad na Zámku Dobříš a party v Malé Hraštici, restaurace U Kapličky. NEDOPORUČUJI toto místo, toho se vyvaruj!
Odpovědět
Profilova fotka
@leorin to asi bude pravda, já už mám rezervovaný asi měsíc ten Rybník a už tehdy bylo téměř celé leto plné bohužel...taky jsme měli vylký problém, že tam kde se nám to líbilo bylo plno. Ale mohu doporučit Myškův mlýn, pro nás to byla volba číslo dvě nakonec,ale líbilo se nám to tam. a finančně vypadalo taky dobře. a termíny byly ještě volné,tedy před měsícem...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka238 My to nakonec budeme mít v Chateau Třebešice :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@pajita Dobrý den, mohu se zeptat jak ste byli nakonec na Mlýně Davídkov spokojeni? Celkově s komunikací s nimi a pak jak proběhl samotná svatební den? V kterém měsíci byla svatba? My se teď právě rozhodujeme mezi Davídkovem a ještě jedním statkem a mám těžké dilema... tolik krásných míst, moc děkuji za odpověď
Odpovědět
@evik_j svatbu teprve chystame, komunikace bez chybna, p.Kroupa je vstricny a ochotny ve vsem, za me jednicka, svatbu budeme mit 13.5, jestli budete mit svatbu po nas, tak se muzeme domluvit, ze byste prijeli s budoucim na nas svatebni den a okouknout to jak to je na svatebni den tam :-)
Odpovědět
Jsme týden po vás 20.5.🙂, nakonec jame nemohli jinak, jsme, tedy hlavně já jsem nadšená obřadem na mole u rybníka a tím, že by se tam měli vejít všichni hosti na přespání. Zatím teda nemáme zařízené skoro noc, ale to doladíme 🙂. Děkuju za nabídku, ale asi vám tam nebudem okounet a si budu mít ještě co zařizovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ve Středních Čechách si můžete pro vaši svatbu pronajmout areál bývalého mlýna 22 km severně od Prahy, 30 minut jízdy autem od obchodního centra Černý Most a OC Letňan. Vedle prostor určených pro pronájmy se zde nachází zázemí naší firmy, která se specializuje na půjčování mobiliáře, rekvizit a dekorací. Výhodou prostoru u nás je, že si tu můžete „umlít“ svatbu podle svého gusta, v uzavřené společnosti, stranou od intravilánu obce, aniž by Vás o půlnoci kdokoli vyháněl. Nabízíme Vám velikou variabilitu. Můžete si vybrat, zda si půjčíte prostor tak, jak je standardně uspořádán, nebo si jej svépomocí upravíte a sami předpřipravíte, popřípadě si objednáte služby a práci od nás. V případě zájmu můžete využít i náš fundus rekvizit, dekorací a kostýmů, ať už na originální a netradiční svatbu, nebo třeba „jen“ na fotokoutek pro památeční zvěčnění celé akce :-). Těšíme se, že Vám umeleme nezapomenutelný zážitek! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?