Menu Forum

Místo na obřad a oslavu pro 100 lidí, Praha a okolí

6. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
mockovam
1
Registrovala se 24. října 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Dolní Počernice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mockovam
1
Registrovala se 24. října 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Dolní Počernice, Region Praha
 Ahoj, poradite nekdo misto pro vetsi svatbu (cca 120 lidi), idealne Praha a okoli? Predstava je idealne obrad venku (ale s moznosti schovat se pod strechu, kdyby toho stesticka prselo moc), bez klasicke hostiny, jen raut. Diky!
24. říj 2012 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. říj 2012 ve 23:53 • hanka60
fotoportrét
fotoportrét
nathercie
44
Registrovala se 16. července 2012 na beremese.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 30 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nathercie
44
Registrovala se 16. července 2012 na beremese.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 30 přátel. Praha 9, Region Praha.
 Zámek v Kostelci nad Černými lesy, tam to budeme 29. června mít my emoticon http://www.slp.cz/zamek/svatby.htm
28. říj 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 6040 příspěvků. Má 110 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 6040 příspěvků. Má 110 přátel.
 nebo v Kostelci dela obrady orimo i pivovar. Pro 100 lidi tam prostory urcite maji a jsou moc hezke. Jukni na stranky jeste Pivovaru Kostelec. Taky se tam bereme 29. cervna emoticon
29. říj 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janekj
27
Registrovala se 24. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 28 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
janekj
27
Registrovala se 24. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 28 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 Ahoj, už jsem tady doporučovala kemp kačer v Dřísech u Ovčár-u St. Boleslavi. Kontakt mohu předat, abych neporušovala stránky Bereme se. Měli jsme tam svatbu v 1.září, pokud chcete hlavně prostor pro 100 a více lidí, není problém. Výhoda i nevýhoda je, že si všechno můžete přivést. Jídlo, pití, párty stany. My jsme dělali prasátko pro 100 lidí, také jsme je tam měli. Kdo chtěl, zajistil si ubytování v chatkách, 4lůžkové, dvě po 7 l. Ty mají svoje sociální zařízení, jinak společné. Ale vše je čisté, majitelé vstřícní. Přímo u kempu je pískovna a les. Nikoho nerušíte, tančit a hulákat můžete do rána. Ráda doporučuju. J.
29. říj 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
31. říj 2012 v 16:03 • dada90
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Zkuste Golf Resort Klanovice. Loni jsem tam fotila svatbu o 130 lidech a vesli se nadherne jak ven, tak pozdeji vecer i dovnitr emoticon
31. říj 2012 v 16:51  •  www.alenasreflova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mataaa5
16
Registrovala se 1. října 2012 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mataaa5
16
Registrovala se 1. října 2012 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 @janekj Mohla bych se zeptat, jak jste tam třeba řešili lednice? Pípu vlastní? Díky moc.
5. lis 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janekj
27
fotoportrét
fotoportrét
janekj
27
 Dobrý večer, s pivem je možné se domluvit buď s majitelem kempu, před branou kempu je stánek-občerstvení, klasická nabídka, pivo, točená limo atd. Nebo se domluvíte a přivezete si pivo i pípu svoje. My jsme točili pivo a limo u majitelů, víno, tvrdý alk., kafe i čaj jsme si přivezli. Totéž s jídlem, prasátko i gril, sladké zákusky, zelenina, pečivo, vše naše, u majitelů jsme objednali jen pár porcí guláše a asi 4 obložené mísy (abychom "zaplácli" nejhladovější po příjezdu na kolech emoticon ). Vše záleží na domluvě, majitelé jsou opravdu vstřícní a z našeho pohledu poctiví. Kontakt na mě, janekj70@gmail.com, můžete napsat, co Vás zajímá, odpovím. emoticon
6. lis 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janekj
27
fotoportrét
fotoportrét
janekj
27
 A ještě ta lednice. Každá chatka má svoji malou lednici a u ohniště je 1 větší. Vše jsme si přivezli den předem, chatky stejně připravovali pro nás. Naštěstí tedy nebylo vedro, ba naopak, takže co bylo potřeba bylo v lednici, ostatní v chatce, nejčerstvější navezli příbuzní a kamarádi, kteří nejeli z obřadu na kolech, ale autem.
6. lis 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
statek_vletice
Statek Vletice
Veronika Mühlbachová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
4
fotoportrét
fotoportrét
statek_vletice
Statek Vletice
Veronika Mühlbachová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
4
 Dobrý den,
od tohoto roku navazujeme na tradici svateb ve Vleticích jako noví provozovatelé. Máme poslední volné termíny. Sami jsme zde měli nezapomenutelnou svatbu v roce 2013. Odpovědi na Vaše otázky najdete na webu, případně nám neváhejte napsat na mail. Těšíme se na Vás.
6. únor 2015 v 16:48  •  www.statekvletice.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje Profesionála patria do vizitky”