Menu Forum

Mezinárodní svatba pro 130 hostů mezi Prahou a Ústím

12. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
otcovamoni (32 r.)
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Galway, Irsko.
  • Svatba byla 31. května 2014
    Mezi Prahou a Ústim n.L., Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
otcovamoni (32 r.)
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Galway, Irsko.
 Žijeme v zahraničí, snoubenec je cizinec a chceme se vzít v Čechách. Důvodem je nejen nespolehlivé a mokré počasí v místě, kde žijeme, ale predevším dvojnásobné ceny ve srovnání s ČR. Oba jsme pro svatbu venku a zásadně na jednom místě. Vzhledem k tomu, že více než polovina hostů přiletí ze zahraničí, musí svatba být v místě nebo blízkosti ubytování cizinců, kteří nebudou pojízdní a pokud svatba bude mimo mé rodné místo Teplice musí tam být možnost ubytovat i české hosty za ceny, které pro ně budou přijatelné. Přijatelných míst mnoho není a to většinou kvůli malé ubytovací kapacitě a vzdálenosti do dalších ubytovacích zařízení. Má někdo zkušenost a může poradit? Děkuji!!!!!! emoticon Mezi Prahou a Ústím nad Labem
10. kvě 2013 v 16:50  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martaveg
30
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 1181 příspěvků. Má 38 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
martaveg
30
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 1181 příspěvků. Má 38 přátel. Region Brno.
 @otcovamoni My meli svatbu tady
http://www.stredisko-nesuchyne.cz/
muzes mrknout do alba, kdyz se ti bude libit, muzu poskytnout vice informaci emoticon
S lokalitou by nemel byt problem, manzelova rodina jela taky z Teplic, cca hodina cesty, od Prahy je to jeste bliz.
Kapacita hotelu i salu je dostacujici. My byli 98. svatba a je znat, ze s tim maji praxi, super servis a pan reditel je vynikajici, diky nemu jsme si ani nemuseli najmout koordinatora, protoze ve svatebni den vse organizoval a i pri pripravach nam se spousto veci pomohl a poradil.
10. kvě 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otcovamoni (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
otcovamoni (32 r.)
 Ahoj! Dekuji moc za doporuceni, fotky mate krasne a moc moc Ti to sluselo! Shodou nahod jsem se jiz na toto misto divala a ne prilis me na prvni pohled zaujalo. Vcera po Tvem doporuceni jsem se vsak jeste jednou pordobne podivala a naopak se mi libi a prijde maximalne vhodne! Nezaregistrovala jsem prvne, ze dokazi ubytovat 170 lidi! Uz jsem jim vecer napsala a tesim se, ze je to mozne potencionalni misto. emoticon Jeste jednou diky!
11. kvě 2013 ve 14:18  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martaveg
30
fotoportrét
fotoportrét
martaveg
30
 @otcovamoni Jsem rada, ze jsem mohla dat dobry tip a diky za pochvalu emoticon
11. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

Obřad a hostina - Region Praha
12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

Obřad a hostina - Region Praha
12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

@otcovamoni Dobrý den, rádi Vám nabídneme prostory hotelu GreenYacht v klidné části Prahy 8. Podívejte se na naše stránky do sekce svatby nebo zde na náš profil mezi profesionály. Prostředí je netradiční a je možné uspořádat vše na jednom místě. Svatební kapacita na zastřešené terase je do 150 osob dle typu uspořádání, další prostory pro menší svatby jsou také k dispozici. Volných termínu od července do září máme+/- 10.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu, která je vždy spojena s ochutnávkou svatebního menuemoticon
12. kvě 2013 v 11:39  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí