Měli jste svatbu na Červeném Hrádku?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánuji svatbu na červen 2006 a zajímali by mě veškeré informace ohledně svateb na Červeném Hrádku popř. v okr. Chomutov. Díky předem. Lucie.zackova@volny.cz
Odpovědět
A mají ti fotografové webové stránky? Já zvířátka brát nebudu. Kvůli kocourovi by přítel brečel, protože má alergii na kočky a pro Britušku by to byla dlouhá a náročná cesta. Navíc ona zabere půlku auta a kdo by se o ní staral, ona by chtěla být pořád u nás :-) A ty máš pejska? Jakou rasu?
Odpovědět
Profilova fotka
Webovky určitě budou mít, ale neznám je. Pokusím Ti je zjistit. Co mám za mazlika? Zlatou kokršpańělku Barču, která je pěkný třeštidlo. Ale na obřad si jí vezmu, postará se mi o ní brácha.Ale na hostinu už radši né, chtěla by sedět na židličce jako my, a to by se ostatním nemuselo líbit. No můj přítel jí totiž pěkně rozmazluje. Víš v Teplicích o nějakém dobrém svatebním salónu, vůbec jsem tam totiž minule nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aajko,psala jsem na matriku email a termin mi napsali,sice nezavazne,protoze bude jeste schvalovat rada mesta,ale jak jsem rekla je to zhruba 1x14 dni.Ja planuju cerven.
Odpovědět
ica-a jaky termin ti napsali?????
Odpovědět
Ahoj Luco, stejná otázka, jaký termín ti napsali?
Odpovědět
Profilova fotka
Meli jste hostinu pobliz Cerveneho Hradku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky,tak koukam,ze to na Hradku planujete na leto,ja mam termin 3.cervna.... Kde planujete hostinu? Slysela jsem,ze nekde pod zamkem je nove zrekonstruovana restaurace se salonkem.Nevite o tom neco? Nebo neznate nekoko,kdo ji tam mel,nevim totiz ani jak se jmenuje a na netu neni.Dik za info. Mejte se a pripravam zdar. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Měli jsme obřad, hostinu i ubytování na Červeném Hrádku,vše bylo perfektní, fotky můžete prohlédnout zde: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Pokud by do této staré diskuze ještě zavítal někdo, kdo se vdával právě zde, ať mi prosím napíše, jak je to na zámku s házením rýže a okvětních plátků... je to povoleno, zakázáno...? A možná také pár slov k tomu, jak je to s tím "běžícím pásu", mají tam svatby každá dostatečný prostor, nebo opravdu probíhá jedna za druhou a svatebčani druhých svateb o sebe vzájemně skoro zakopávají...? =-)
Odpovědět
ahoj, byla jsem minulou sobotu na svatbe kamaradky na hradku :-) rýže se může bez problemu hazet vlastne cokoliv :-) svatby jdou po 30min maji to zařízené tak, že se nepotkate vy odchazite po pravem schodišti oni prichazeji po levem vidte je vidiš hlavne v parku kde se foti , ale to je asi vsude mrkni do alb holek snad ti vic napoví peken album ma Magnolie nebo hodne svateb najdes na www.baladova-galeriesvateb.cz
Odpovědět
Profilova fotka
heleen: Děkuju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dlouho prosím trvá zhruba obřad? Resp. řeč oddávajícího...??
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, já tu měla obřad v červnu, ten den bylo docela narváno, měli zpoždění všichni o půl hodiny, představa focení před zámkem se jaksi zhroutila když jsem viděla těch aut na trávníku a těch lidí okolo....ale v tu hcvíli jsem to moc nevnímala, to člověku přijde až později...nestihli jsme tím pádem vyfotit ani v předsálí, odkud se vchází do velkýho sálu, po obřadu jsme prostě všichni hnedle vyšli ven...samotný obřad cca 20 minut, řeč možná 15 minut...s focením pak jsme docela spěchaly, abysme nenarušily focení další svatbě po nás....bylo to docela hektický a lidí moc okolo:-( týden před svatbou jsme se tam jeli podívat s fotografem naším abysme si naplánovaly kde všude se budeme fotit...a stejně z toho pak sešlo:-( moje kamarádka pak měla obřad ráno, myslím že jako první, tak to šlo, měli prý prázdno...my měli v půl druhý....tak to chce možná vybrat jen dobrý čas, dopoledne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
na Hrádku je svatební manufaktura, ale kde není, že? Měli jsme tam svatbu loni v srpnu. Chtěli jsme jí ale venku. Obřad trval cca 30 minut.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?