Máte zkušenost se svatbou pro 100 lidí, oblast Jeseníky?

Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenost se zajišťováním velké svatby kolem Jeseníku? Přítel je z Ostravy a já z Orlických hor a rádi bychom měli svatbu na půl cesty... :-)
Odpovědět
Zkušenost nemám, ale když jsem si přečetla "pro 100 lidí" sevřel se mi žaludek, zamotala se mi hlava a jsem moc ráda, že jsem takovou svatbu organizovat nemusela...
Odpovědět
taky se toho bojím, ale nedá se nic dělat, skoromuž chce pozvat všechny své známé, kteří mají nejméně dvě děti.... :-) takže potřebujeme najít místo, kde se všichni vejdeme a nebude se muset přejíždět....
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok ono pokud je nekdo z velke rodiny a ma spoustu znamych, tak je to hned. My, kdybychom se "snazili", tak jich sto taky dame.
Odpovědět
@chris_n Jo, to my taky. Já to spíš myslela tak, že jsem organizovala svatbu s menším počtem lidí a málem jsem se z toho zcvokla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok mi povídej, stačí mi našich 60 :-D
Odpovědět
@chris_n Tak to já měla 1/3 tvého počtu lidí a i tak mne ty přípravy málem zabily...
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok štastná to žena... bylo by to mnohem jednodušší... Ale nás je jen 30 z rodiny :D
Odpovědět
@chris_n No to je tím, že já ze své rodiny pozvala jen mámu a tátu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok no, tak mojí rodiny je i semnou 12 :D, zbytek je přítelovo :-D
Odpovědět
@chris_n Jo, já bych měla taky takový počet lidí z rodiny - no na 12ti by se to asi nezastavilo. Ale já se na to vykašlala. A nakonec jsem za to i ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj. My měli na svatbě 115 lidí :-) Ale svatba byla u Zlína, takže s místem asi neporadím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi měli svatbu na horské chatě Rabštějn,jen ten počet byl rozdílný....nás bylo 30....takže nás obsloužili v pohodě i do chaty přes noc jsme se vešli....jen teda 100lidí se tam určitě nevejde....takže jsem asi moc neporadila...ale za zeptání člověk nikdy nic nedá...je to kousek od Šumperka-Oskava-Bedřichov...pěkně uprostřed lesa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alusbeda Ahoj, zkušenost ještě nemám, ale taky mě to čeká :-)
Odpovědět
děkuju za tip... už jsme po něčem koukali, ale nedaří se nám zatím nic najít... moc lidí a ještě, aby se tam pobavily i děti.... :-(. Bude ještě běh na dlouhou trať.....
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok @chris_n No to jste slečně fakt poradily :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall :-D :-D
Odpovědět
@marcelahall Však jo. Znáš to, dobrá rada nad zlato :-D
Odpovědět
Ahoj, ja jsem se v Jeseniku narodila, ted sice ziju na Melniku, ale do Jeseniku se porad rada vracim, mam tam celou svou rodinu. Svatby v takovem poctu se casto delaji ve Zlatem Chlumu v Ceske Vsi. Je tam velky sal a dokonce tam mivaji svatby i polske pary. Tak treba ti to pomuze, ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Přímo k tématu taky neporadím, ale nemyslím, že by byl tak velký rozdíl řešit svatbu pro 60 nebo 100 lidí, pokud neděláte oslavu na vlastní zahradě a to v tomto počtu asi ne. Jediný podstatný rozdíl tedy zůstává najít místo, kam se vejdou, jak na obřad, tak na oslavu, případně ubytování. Náročnost ostatních příprav mi přijde stejná bez ohledu na počet hostů. Šaty jsou pořád jedny, prstýnky jsou pořád dva atd. :-)
Odpovědět
@marcinka84 Ahoj, děkuju za nápad, hned se podívám jak to tam vypadá... :-)Sice se chceme brát příští léto, ale s tím místem bude problém, takže jetřeba hledat už teď... :-)
Odpovědět
Ahoj, mrkni na http://www.hotel-zlatychlum.cz/ To jsou jejich stranky a najdes tam i kontakt. Kdyby jsi neco potrebovala, tak mi klidne napis, kdyz budu moc, pomuzu ;-) Mej se hezky
Odpovědět
Profilova fotka
My měli svatbu v Sudkově u Šumperka v restauraci U Adély a byli jsme max. spokojení, bylo nás 80. 100 lidí by se tam vešlo,ale museli by jste mít taneční plochu ve vedlejší místnosti, v restauraci. ale podívej se na restauraci v Jeseníku ,která se jmenuje Křížový vrch, je to tam moc hezké a co jsem tam byla na jídle,tak nám moc chutnalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
V šumperku ještě hotel Elegance, je to tam krásný, mají nově zrekonstruovanou obří terasu,ale bude to tam dost drahý :(
Odpovědět
jukni na hotel stará pošta, má to super zahradu atd
Odpovědět
Profilova fotka
@marfunka Stará Pošta je malá, taky jsme o tom nejdřív uvažovali, zahrada sice krásná,ale dělají svatby jen venku,takže riziko počasí, vevnitř je místo pro 40 lidí a stoly se nedají dát dohromady a navíc když jsem tam volala ohledně informací,tak servírka byla strašně neochotná,takže to bych moc nedoporučovala.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?