Máte tip na svatbu na statku, který bychom si pronajali?

Profilova fotka
nejlépe Praha a okolí, střední Čechy, popříp. i Jižní Čechy nebo Vysočina..s možností stanovat, (celkem 70 lidí:) googlím a googlím a je to slabota..:( moc díky
Odpovědět
1
2
Ahoj, teď o víkendu jsme měli na svatbu statku Blažejovice. Letos nově na trehu svateb a naprostá senzace. Krásné, upravené, klidné, senzační jídlo a obsluha. Sami mají hotové stany pro 20 lidí, možnost přistavět další, nejaké vlastní kapacity ubytování a přes náves ještě jedna chalupa kde se ubytovává. Bylo nás celkem 60 a myslím, že dalších 10 lidí by to spolklo jako nic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Statek Vletice - nádherné místo, žel velmi těžká domluva a spolipráce (dá-li se to tak nazvat) s majiteli. Měli jsme tam svatbu loni.
Odpovědět
Ahoj, koukni na rancvletice.cz. My tam mame svatbu pristi sobotu. Bude nas 70-80 a stanovat a spat v autech ci privesech povoleno :o) Ale pokud nekdo nezrusil svuj termin, tak je pro toto leto beznadejne plno. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vim ze delaji svatby zde: http://www.equitana.cz. Je to u Pribramy. Byla jsme tam na jedny akci, sice ne svatbe, ale bylo to tam moc prijemny.
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme na statku Všetice www statekvsetice cz ubytování pro 40osob 700kč 1os. v krásných pokojích a zbytek se vejde do salonku za 300kč na noc ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,Vigvam Němčice cca 10 km ok Kolína,nebo 5 km exit 50 dálnice D11.Nabízíme uspořádání svateb (obřad,hostinu,grilování,ubytování)velké kapacitní možnosti .Rádi uspořádáme malou rodinnou svatbu či velkolepou hostinu. Nabízíme taktéž pronájem prostor :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkus www villadreucici eu je to cca 10 minut od Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
co tohle? není to tedy přímo statek, ale mají tam moc hezkou "stodolu" kde jsou pak hostiny www vinarstviukaplicky cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@yumy měla nádhernou svatbu na skvělým statku (aspoň myslím že to byl statek) a byl někde za rozhraní jižních a středních čech...teďka ale přesně nevím, jak se ten statek jmenuje,ale myslím že někde u fotek to má napsaný :-)
Odpovědět
uchvátilo mně tohle místo : www houpacikun com kdyby nebylo tak daleko, šli bychom do něj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Byl to statek v Újezdě u Plánice...jinak ze středních čech doporučuju Ondříkovice nebo Břežany. Ale záleží na tom, co si pod pojmem "statek" představuješ...jestli chceš dům, kterej si můžeš pronajmout pro sebe, nebo penzion...
Odpovědět
Článek se načítá
koukni na Mlýn Davídkov, mě úplně nadchnul, jenom je pro nás šíleně daleko. :-(
Odpovědět
Ahoj holky, nevite jak je ten Davidkov financne?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
ahoj, nech si poslat cenovou nabídku, ale je to trochu dražší....bohužel :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,měla některá z vás hostinu na statku v Břežanech ? Bojím se,jak tam vaří....
Odpovědět
Profilova fotka
I ja doporucuji Vsetice u Benesova uzasne misto ;)
Odpovědět
Planujeme Vletice, ale to uz tu bylo nekolikrat zmineno. :) Prvni schuzka s majitelkou byla fajn, prvni organizacni schuzka teprve probehne, takze do jake miry je nebo neni slozita komunikace nemohu soudit :-) . Ale misto je to opravdu krasne.
Odpovědět
Ahoj :) Jestli můžu poradit úžasnej statek v Jižních Čechách, tak jedině Pension Kraus v Prostředních Svincích. Automaticky uzavírají celý pension jen pro svatbu, skvělá a rychlá obsluha, příjemní majitelé, se kterýma se lze na všem dohodnout, nádherný prostředí, venkovní prostory dostatečně velké a hlavně, co mě nejvíce uchvátilo, vaří domácí jídlo, pan majitel si sám dělá nudličky do polívek, sám si dělá pečivo, o knedlících nemluvě. Já osobně se tam budu vdávat v červenci a tento rok jsem tam už jednou byla na svatbě mé kamarádky. Takže opravdu mohu s klidným svědomím doporučit. :-) PS: stanovat tam lze taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu v Jižních Čechách kousek od Tábora na Samotě u Houpacího koně, dnes jsem odtud přidávala fotky, tak se můžeš kouknout ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Statek ve Starém Kolíně
Odpovědět
Www.favory. cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, náš penzion lze na svatbu celý pronajmout včetně pokojů :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, můžeme nabídnout vše na jednom místě během vašeho exklusivního svatebního víkendu na Statku Vletice. Od obřadu, přes hostinu, veřerní raut a zábavu a ubytování až po nedělní odpočinek u bazénu v místě s nezapomenutelnou atmosférou. Jsme necelou hodinu od Prahy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Recenzi dávám i sem aby to bylo zaznamenané pro příští nevěsty... Jelikož mě takovéto recenze pomohly při vybírání našeho místa, tak sem hodím i tu svojí. Svatbu jsme měli na statku Kloubek, pár km od Českého Krumluva. Celkově statek opravdu nádherný a venkovní prostory jsou skvěle udržované. Stodola , bylinková zahrada, jezírko… to nemá konkurenci. S pokoji je to horší, i když už některé prošly rekonstrukcí a třeba svatební pokoj za to opravdu stojí. Dá se zde ubytovat poměrně velké množství svatebčanů, jak na postelích, tak ve společenské místnosti na vlastní karimatce. Starší pokoje by ovšem potřebovaly rekonstrukci a zejména i nový nábytek. Za tu cenu (prý se bude pro rok 2017 zdražovat) bych čekala vyšší kvalitu. Plusem je, že aspoň koupelny s wc byly rekonstruovány pár let zpětně. Pokud sem někdo bude chtít jít, tak jen předem upozorňuji, že o majitelích se v širém okolí tvrdí, že si nechávají platit i za vzduch. Hrubou kalkulaci proto z jejich strany berte opravdu jako hrubou a vždy počítejte raději s pár tisíci navíc. Paní majitelka je sice milá a otevřená ke všemu, ale opravdu je dobré se jí vždy předem zeptat, zda to něco bude stát (půjčení toho a toho, závoz věcí o den či dva dříve, závoz vlastního inventáře a nábytku, přistýlky…). Předejdete tak spoustě problémů, které tu měla jiná nevěsta přede mnou a vesele jí z toho tedy moc nebylo. Doporučuju mít vše černé na bílém, protože majitelé jsou už přece jen staršího ročníku. Ano, možná to zní hloubě, ale ač jsme byly s paní majitelkou na něčem dohodnuté (závoz vlastních židlí mi potvrdila 4 měsíce před svatbou na osobní schůzce), tak mi při vyúčtování tvrdila, že o tom nikdy neslyšela, a že z její dobré vůle mi nebude účtovat žádný poplatek. Pokud si toto všechno ošetříte dopředu, vyjasníte si meze (prý se stává, že se majitelé hodně angažují do příprav a svatebního veselí vůbec – u nás k tomuto ale nedošlo), tak můžu toto místo doporučit. Ač svatba na statku Kloubek nepatří k nejlevnějším, tak stodola má neopakovatelnou atmosféru. Velkým pozitivem je, že si jídlo a pití můžete obstarat sami (aspoň tedy nyní).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
@sierral Mohu poprosit o radu odkud jste si zidle na Statek Kloubek pujcovali? Moc dekuji! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme exklusivní prostor a zkušenosti s více než stovkou realizovaných svateb na Statku Vletice. Vše na jednom místě, od příprav, ubytování pro až 62hostů, obřad pod 300letými duby, stodoly, krytou pergolu, parkování a servis spojený s hladkým průběhem svatby. V případě zájmu nás kontaktujte. Hezký den S pozdravem Veronika Mühlbachová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?