Menu Forum

Máte tip na hospodu cca 15km od Prahy? Pro 130 lidí

11. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
pezotka206
17
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 21. června 2013
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
pezotka206
17
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha - západ.
    Region Praha - západ
 Ahoj holky, nemate nejaka typ na hospodu ..cca 15km od Prahy. ( 130 lidi ) emoticon -Tu nasi krasnou vyplavila voda.... jsem zoufala... emoticon
5. čer 2013 v 10:52  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kejrovapetra
4
Registrovala se 24. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Praha 3, Region Praha.
  • Svatba byla 23. listopadu 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kejrovapetra
4
Registrovala se 24. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Praha 3, Region Praha.
  • Svatba byla 23. listopadu 2012
    Region Praha
 Zkus se podívat na Velká Klášterní restaurace...je to v Praze...ale je to tam cenově super, výborně vaří a obsluha i paní provozní super...Měli jsme tam mít svatbu pro 70lidí ale nakonec jsme udělali jen rodinou hostinu a proto jsme restauraci měnili...je to tam krásné a ve všem se snažili vyhovět! takže doporučuji všemi deseti! a věřím, že těch 130 lidí se tam vejde...emoticon
5. čer 2013 v 11:22  •  Svatba byla v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pezotka206
17
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
pezotka206
17
    Region Praha - západ
 Diky ! Kouknu na to !
5. čer 2013 v 11:28  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
 Koukám,kde jste to měli mít,naše oblíbená hospoda,přes sezonu jsme tam pořád,chodíme z Berouna pěšky :(
Vyzkoušej Červený Újezd,měli jsme tam obřad,ale jsou tam i velikánské prostory na jídla a je jich víc
5. čer 2013 v 11:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zamek_dobris
Zámek Dobříš
Renata Semová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
6

“Milý snoubenci, koncem měsíce budou známy termíny na příští rok, tedy na rok 2016. Sledujte naše webové stránky. Těším se na Vás. Renata Semová”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zamek_dobris
Zámek Dobříš
Renata Semová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
6

“Milý snoubenci, koncem měsíce budou známy termíny na příští rok, tedy na rok 2016. Sledujte naše webové stránky. Těším se na Vás. Renata Semová”
(Před 1 rokem)

Zkuste se podívat na Penzion Spálený Mlýn u Prahy. Možná by jste se vešli i do Zámecké restaurace na zámku Dobříš.
Nově je otevřený Penzion Nový Rybník - Oboříště. Všude se dobře vaří. emoticon
5. čer 2013 v 15:06  •  www.zamekdobris.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

Obřad a hostina - Region Praha
7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,
velice rádi bychom vám nabídli služby našeho rodinného hotelu. Máme velký sál s tanečním parketem , letní terasou a zahradou. Pro velké svatby jako dělané. Všechno na jednom místě. Obřad, hostina , dorty,ubytování. Reference naleznete v našem profi profilu. Jsem vám plně k dispozici.
5. čer 2013 v 16:09  •  svornost.wix.com/svatba  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

@pezotka206 Dobrý den, pokud bychom mohli nabídnout Prahu 8, tak 130 osob usadíme na letní terase v zastřešené části a nebo můžete využít velký bar v kombinaci s terasou.
Více v našem profilu.
Přemek
11. čer 2013 v 15:29  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí