Malá svatba Praha a okolí, vše v jednom?

Zdravím, začali jsme vybírat místo pro svatbu v nejbližším kruhu o 11 max 15 lidech a zatím nás nic moc nenapadá. Místo by mělo být buď v Praze (nemusí být centrum) nebo nejlépe Praha východ, ale klidně i západ. Varianta 1 je úřad a poté přesun do restaurace (nějaký menší salónek). Varianta 2, ta by se mi líbila více, vše v 1. Tedy obřad i následný oběd na jednom místě. Představa je nic honosného, někde kde je příjemná zahrádka, okolí i salónek. Tak, aby byly hezké i fotografie. Bude to spíše uvolněná atmosféra, bez zvyků, přehnaného slavení, prostě takový rodinný oběd. ☺️ Napadá někoho takové soukromější místečko? Popř. Kde jste měli takovou menší svatbu Vy?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@marmara23 dekuju, no pro me je strasne dulezity jak to kolem vypada a ty vrata (plot) za branou me trochu strasi. Kazdopadne dekuji za napad.
Odpovědět
Co viniční altán v Groëbovce? Ve Viničním pavilonu se dělají svatby běžně, ale ten je dost velký, to altán by byl tak akorát 🙂
Odpovědět
@viktoria_cc moc dekuji, prijde mi, ze jsem projela snad vse a vsechny diskuze tady. Kdyz uz jsem nasla neco co by nam vyhovovalo, tak maji nesmyslne podminky a vlastne by nas vysla podobne velka svatba 😂. Ale ono se neco objevi ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelavee Určitě, držím palce🙂
Odpovědět
Co třeba Family Hotel Okoř?. My měli svatbu letos a vydařila se náramně!
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelavee Moc doporučuju Il Giardino v Braníku, byli jsme tam na krásné malé svatbě asi před třemi lety. Mají zahrádku s pergololou a vedle takový malý domek s krbem, takže je tam soukromí a možnost být i vevnitř, kdyby bylo náhodou ošklivo a chladno. Jídlo bylo naprosto skvělé. Kdybyste chtěla vidět fotky ze svatby, napište mi prosím SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, podařilo se vám něco najít, taky hledáme takové místo pro 15 lidí, ale zatím neúspěšně. Děkuji
Odpovědět
@beebka zatim nic extra 😂 bohuzel
Odpovědět
@michaelavee Ahoj, co Zámek Berchtold v Kunicích - Vidovicích? Připadalo mi, že se dá domluvit na čemkoli, jsou moc ochotní. Prostředí je nádherné a jídlo úžasné.
Odpovědět
Článek se načítá
@evush ja uplne nejsem na zamky, i kdyz je Berchtold kouzelny. Navic tam clovek plati za kazdy kousek mista..
Odpovědět
@michaelavee To mi právě nepřišlo - jejich přístup mi přišel opravdu lidský, ne, že by se platilo jen za to, že vezmeš za kliku. Kromě větších sálů nabízejí k pronájmu třeba i restauraci, kde by byla malá svatba moc hezká. Tak úspěšné hledání.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, je to tedy za Benešovem, ale co Penzion Diana v Novém Jáchymově? Udělají vše na jednom místě a skvělá domluva. Za pronájem nic nechtějí a ceny jsou jinak přijatelné. 😉
Odpovědět
Hezký den, můžu doporučit svatbu na Letenském zámečku. Mají venkovní prostor s altánkem, menší spodní sál, kde se dá připravit svatební tabule pro 20 lidí nebo velký sál v 1.patře pro asi 80 lidí.
Odpovědět
Hezký den, můžu doporučit svatbu na Letenském zámečku. Mají venkovní prostor s altánkem, menší spodní sál, kde se dá připravit svatební tabule pro 20 lidí nebo velký sál v 1.patře pro asi 80 lidí.
Odpovědět
@hana_budisova kouknu, dekuji
Odpovědět
Dobrý den, jsme 30 km od Prahy, nabízíme možnost obřadu, hostiny a ubytování na jednom místě v malebném posázaví. Podívejte se na náš web, nabídku zpracujeme obratem. Volné termíny máme. Svatební apartmá je v ceně. Pěkný den Hanka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?