Menu Forum

Malá svatba Opava a okolí (okolo 20 osob)

25. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
hana_90
1
Registrovala se 25. října 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Opava.
  • Svatba byla 22. července 2017
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
hana_90
1
Registrovala se 25. října 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Opava.
  • Svatba byla 22. července 2017
    Region Opava
 Hezký den slečny a paní. emoticon

Chceme udělat malou svatbu jen pro nejbližší členy rodiny a pár známých, dohromady nás nebude víc než 25 a chceme se držet rozpočtově nízko, to je pro nás okolo 20-25 tisíc za obřad a hostinu dohromady, možná 30.
Ideální by bylo místo, kde se dá udělat rovnou i obřad, protože obřadní síň v Bezručáku se mi nelíbí, Svatý Václav na Pekařské je moc pěkný, ale platí se tam docela dost za pronájem prostoru plus další kopa správních poplatků. Ideální by bylo místo, kde se dá i rovnou spát,v tomto případě by si případné ubytování platili hosté sami, takže tady na té ceně až tak nezáleží. Kostel nechceme.
Chceme hezkou skromnou hostinu, tj. oběd a večer raut, nějaké pití, žádná doprovodná kapela ani DJ, prostor bez loveckých trofejí.
Zatím jsem (díky diskuzím na tomto webu emoticon ) narazila na zámeček Kocharowsky, areál v Setině (tyhle dva jsou zatím moje favority), Tři lípy. Nelíbí se mi Raduňský zámek, nádvoří na Hradci se bude opravovat, některá místa mají moc tvrdý ráz.
Vím, že jsem asi náročná emoticon , ale jestli má některá z vás zkušenosti a může se o ně podělit, budu moc ráda. emoticon
Už se moc těším. emoticon
Děkuji za vaše tipy a rady
25. říj 2016 ve 12:27  •  Svatba byla v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím žádné odpovědi.