Liberec - svatba 2008. Poraďte

Profilova fotka
Prosím poraďte vhodné místo pro hostinu, jakou kapelu, fotografa atd. Budu ráda za všechny Vaše postřehy. Má někdo zkušenost s půjčovnou šatů ve Vratislavicích u lékárny?
Odpovědět
Profilova fotka
jedna diskuze Liberec už tu je http://www.beremese.cz/forum/show.php... zkus tam mrknout, rádi ti poradíme :-), jinak paní ve Vratislavicích byla příjemná, ale jsou tam půjčovny 2 vedle sebe, tak nevím, kterou myslíš. Já si nakonec šaty vybrala jinde - Angelika - myslím :-N . I s tím místem bysme ti mohli poradit, jen je potřeba uvést kolik osob budeš chtít hostit :-)
Odpovědět
ahoj, můžu ti dát tipy. Já měla hostinu na Rašovce. je to restaurace s rozhlednou a terasou. Obřady dělají i na rozhledně. Kámoška měla hostinu ve Valdštějnu, ale říkala, že to tam je trošku drahé. Já byla spokojená. Moc příjemní tam byli. Fakt profíci. Jinak kapela je drahá, ta ti vyjde tak na 7tis. Zvol DJ, a ten ti zahraje tak za 3tis i dechovku. Taky mi to tam na Rašovce doporučili a byla to bomba. Tam ti zajistí všechno, i toho fotografa. Suprově fotí pan Duchoslav. Taky profík. Šaty jsem si půjčovala v Pronuptii v ul. 5. května. Ve městě jsou nejlepší. Jo, kdyby jsi chtěla kontakt na tu restauraci, tak je to restaurace V Trnčí. Klidně napiš, někde vyštrachám vizitku. čauky
Odpovědět
ahojky,nemate nekdo predstavu,zda v Liberci a okoli je nekdo,kdo ma historicky pojizdny :-) vuz a pronajima ho na svatby,co jsem nasla na internetu je vsechno z Prahy,nejbliz je Rumburk.Diky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
půjčovna v pronuptii už není, ale angelika je dobrá, tam si půjčuje asi nejvíc holek. Na Rašovce měla svatbu kamarádka a taky si to chválila. My měli hostinu v Raspenavě. No a fotografa jsme měli Šimona Pikouse a fotzky jsou super! Koláčky dělá vynikající paní Jahodová,my od ní ale neměli svatební,ale takové větší co jsme pak dávali na stůl a na snídani.Byly super,měli jsme jich myslím 300 a byly fak rychle pryč :-D
Odpovědět
Ahojka, my jsme si objednali hostinu v Atriu, máme k tomu pak i pokoj, dá se tam pak s nima na všem dohodnout. Ve Vratislavicích jsem byla v obou půjčovnách, ale doporučovala bych tu přímo na křižovatce, myslím, že je tam lékárna, paní si tam ty šaty šije sama. Byl mi tam malý korzet a říkala, že mi ušijí klidně i větší,byla velice ochotná. V té druhé půjčovně se mi tam moc šatů nelíbilo, připadaly mi šedivé a ne bílé. Jinak pěkné šaty mají i ve Studiu Annie na Hanychovské, byla jsem se tam už mrknout a mají tam velký výběr, teď jim tam přišly nové šaty a paní jsou tam velice příjemné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky všem za tipy.Vím že Angelika je asi nejoblíbenější, ale zdá se mi docela drahá. Máte někdo zkušenost s koupí svatebních šatů, máte zkušenosti s výprodejem šatů ze salónů..? hankanidecka: pro kolik lidí se to dá udělat v Atriu? Nás bude na hostinu cca 26 lidí a představovala bych si restauraci, kde by se pak večer dal udělat raut nebo spíš grilovačka pro známé cca dalších 20 lidí. Z té hostiny mám docela hrůzu........:(( simsanek: na Rašovce měla nedávno špatnou zkušenost kamarádka, tak nevím....Pan fotograf Duchoslav sídlí kde? Když čtu ty témata, jsem docela překvapená, že hodně lidí svatbu zařízuje minimálně rok dopředu. Mě zbývá do svatby 6 měsíců a kromě termínu nemám zařízené nic:((((
Odpovědět
Profilova fotka
martina79, co Bílý mlýn-krásné prostředí, úžasná kuchyně a večer můžete mít grilovačku na terase ;-) nebo Domov-též úžasný... krásné kytice vážou na Šalďáku na začátku ul. 5.května na Husovce v té kavárně skoro u Šalďáku dělají výtečné dorty: úžasná je jahodovo-jogurtová pěna (můžeš ho tam i ochutnat a fakt si ho tam objednává spousta lidí) a nazdobí ho dle požadavků Fotografové: Kubát ml. - ten fotil nás a super domluva a hezký fotky-nijak jsme to nepřeháneli, chtěli jsme jen pár fotek od profíka. Nebo Aleš Funke - www.funke.cz
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, taky se tedy přidám s troškou zkušeností: martino, buď v klidu, já začala s intenzivní přípravou 4 měsíce předem, hospodu jsem rezervovala půl roku předem. šaty jsem měla z angeliky, je tam skvělej přístup. drahá je hlavně nová kolekce, já měla šaty úplně nové, nikdo přede mnou je neměl a stály mě 8tis. ale nabízeli mi i za 5tis., což se mi zdá normální. byla tu i půjčovna, která půjčovala i za 12tis. hostinu doporučit nemůžu, my měli v restauraci u kláštera, která je od nového roku zavřená. bylo tam krásně a klídek. jinak květiny doporučuju - u teplárny!!!! pobočka je i v revoluční. majitel je skvělej, jestli budeš chtít kontakt, napiš do IP, kočka, co tam váže nám dělá veškeré výzdoby a kytky pro VIP lidi. a ceny jsou super. fotografa jsme měli Pikouse, nemůžu říct jediný křivý slovo, naprosto fajn
Odpovědět
Profilova fotka
čauky tak jediný co jsme měli z Liberce byl asi fotograf, a nebyl to nikdo jiný, než Šimon Pikous, asi nepřekvapí, že budu pět jen samou chválu ;-) Co se týká hostiny, tak Bílý mlýn vypadá super 8-)
Odpovědět
Ahojka, Martino my máme pozvaných na hostinu 30 lidí a pak máme večer raut,mají tam i aparaturu na hudbu, pro informaci.. To grilování nevím, musela bych to zjistit. Jinak mám naskenovaný i leták, kdyby si to chtěla poslat. Jinak buď v klidu, taky se vdávám za necelých 6 měsíců:) a kromě zamluveného datumu, aut a restaurace nemáme nic. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj Martino79, hele to je divný. Kámoška měla před 2 dny svatbu na Rašovce a byla to bomba. Hele, ale na Rašovce se říká i u Šámalů a tam je to ošklivý, takový starý. Tam jsem byla jednou na svatbě a nic moc. Jídlo divný. Kámošce teď zajistili kadeřnici, manikúru, dorty, květiny, limuzínu a kompletní organizaci svatby. Hele, každýmu se líbí něco jiného. To je těžký. Jinak na Bílý mlýn jsem slyšela dvojí názory - jsou tam dvě směny (horší - neochotná a lepší - milí lidé). Do Orionu bych nešla, známou tam natáhli o 10tis. Jinak fotografa měla kámoška Funkeho Aleše. Dobrý, ale Pikous je nejlepší a hned za ním Duchoslav. Pikous je ale zase drahý oproti Duchoslavovi.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?