Menu Forum

Kde v Praze usadit 100 lidí a mít prostor i na tanec?

24. říj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
Registrovala se 19. října 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. dubna 2014
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
Registrovala se 19. října 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
    Praha 5, Region Praha
 Moc prosím o radu, chtěli bychom svatbu buď v dubnu a nebo v červnu emoticon. Jelikož nevíme, jaké bude počasí, určitě bychom chtěli nějaký vnitřní prostor třeba s terasou emoticon. Nemusí to být přímo centrum, ani přímo Praha..ráda se projedu autem ;). Na oběd máme v plánu pozvat cca 50lidí a večer bychom si přáli raut i s posezením pro 100lidí. Jelikož jsme taneční rodina určitě potřebujeme prostor na tanec ;) emoticon. Napadá vás někde něco? Nevím zda je reálné se vejít do 150.000,-..poradíte mi prosím emoticon
19. říj 2013 ve 12:14  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
klaruse79
3
Registrovala se 31. července 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
klaruse79
3
Registrovala se 31. července 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Taky jsme sháněli nějaký vhodný prostor na svatbu v Praze s tanečním prostorem, i když pro menší počet osob. Tenhle jsem taky prohlížela, ale pro nás by byl zbytečně velký...
namarjance
19. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
englishbride
95
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel. Plymouth, England, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
englishbride
95
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel. Plymouth, England, Spojené království.
 @kaspark zkus grand hotel bohemia. Mista je tam dost. Menu delaji od 400 kc a byli k nam prijemni kdyz jsme se tam byli podivat my emoticon
19. říj 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
 Ahoj holky..moc děkuji za nápady emoticon

@klaruse79 Marjanka vypadá dobře..zkusíme se tam zajet podívat emoticon Děkuji.. Ceny jsou fajn, jen jsem nevyčetla zda chtějí něco za pronájem sálu..ale to vše se dozvím jakmile se s nimi spojím emoticon A kde jste to nakonec měli vy? Kolik jste měli lidí? Na kolik vás to vyšlo? Jestli se můžu zeptat??? Děkuji emoticon

@englishbride zkusím i grand hotel bohemia, to je trošku lepší úroveň. Krásný hotel, nádherné prostory a vyšší gastronomie;) Nebránila bych se, jen se obávám těch cen..myslíš, že bychom se vešli do 150.000,-??? emoticon A ty jsi už také vdaná? A kde jste to nakonec měli a za kolik? Děkuji emoticon
20. říj 2013 v 19:16  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaruse79
3
fotoportrét
fotoportrét
klaruse79
3
 Nás to teprve čeká, za měsíc, bude nás 55 (z toho 11 dětí). Na pozdější raut ještě 3 osoby přibudou. Máme to domluvené na Spiritce . Za pronájem chtějí 6tis, za konírnu, v ceně je i zimní zahrada. Cena menu (rolka, knedlíčková polévka a svíčková) je tuším za 305 Kč.
Hned vedle je Ladronka, kde by jste se asi taky vešli, tam dokonce za pronájem nechtějí nic, stačí jim útrata během svatby.
20. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
 No supér..Ladronka je bezva nápad ;) Taky tam zajdeme..moc pěkné místo..byli jsme tam na bowlingu a ani mě to nenapadlo emoticon Tak teď mám radost..děkuji emoticon Spiritka je malá, ale taky krásná,,budu na vás myslet, krásně si to užijte. Těším se na fotečky emoticon Jak to prožíváš? 16.11. 2013 emoticon

Kdyby ještě nějaký nápad..hned sem s ním ;) Děkuji...
20. říj 2013 ve 22:12  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

Obřad a hostina - Region Praha
7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,
mám pro vás dobrou zprávu.
Do našeho velkého sálu se pohodlně vejde 100 osob a ještě budete mít dost prostoru pro tanec. Přímo ze sálu se projdete na terasu a zahradu. Svatební hostiny pořádíáme již 20 let. Máme s tím bohaté zkušenosti. Podívejte se na náš profil, kde jsou reference . Přikládám ilustrační foto. Velice rád se s vámi potkám a všechno s vámi proberu osobně .
S pozdravem
Tomáš Král
ředitel hotelu.
22. říj 2013 v 09:40  •  svornost.wix.com/svatba  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hlubocepskyzamecek
Hlubočepský zámeček
Aneta Marková PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
hlubocepskyzamecek
Hlubočepský zámeček
Aneta Marková PRO

7
 Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla prostory Hlubočepského zámečku na Praze 5. A čím jsme unikátní? Pouze u nás si budete připadat jako na českém venkově, přitom od centra města budete vzdálena 20 minut jízdy! Oběd pro 50 osob můžeme uspořádat na Letní terase, pro večerní raut si dovoluji doporučit Stodolu, která je větší a prostoru na tanec je tedy opravdu dostatek emoticon!
Výhodou jistě je i Letní zahrada se skanzenem, po které se Vy i Vaši hosté můžete volně pohybovat.
S výší Vašeho rozpočtu nemám problém. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat, ráda se Vám budu věnovat.
Příjemný den ze zámečku, Petra.
22. říj 2013 v 10:12  •  www.hlubocepskyzamecek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
 @svornost Dobrý večer, jsem ráda za vaší reakci. Už jsme o vás hodně s partnerem četli..samá chvála ;) Odjíždim mimo ČR, ale po 15.11. vás jistě oslovím a domluvíme se emoticon Mějte pohodový večer, Kristýna Kašparovská
22. říj 2013 v 18:28  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
 @hlubocepskyzamecek Dobrý večer..děkuji za vaší nabídku, vaše prostory již známe, jelikož můj partner tančí Folklor emoticon Děkuji za připomenutí se ;) Mějte pěkný večer, Kristýna
22. říj 2013 v 18:33  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hlubocepskyzamecek
Hlubočepský zámeček
Aneta Marková PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
hlubocepskyzamecek
Hlubočepský zámeček
Aneta Marková PRO

7
 @kaspark

Kristýno,
děkuji za reakci. Jak vidím, svět je opravdu malý emoticon! Ať se svatba vydaří podle Vašich představ. PH
23. říj 2013 v 11:05  •  www.hlubocepskyzamecek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
Přemysl Vejsada PRO

12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

@kaspark dobrý den, podívejte se prosím na profil GreenYacht v Praze 8. Nabízíme zastřešenou letní terasu a sousedící veliký bar s malou terasou. Svatba na jednom místě, možní vč. obřadu a nemusíte přejíždětemoticon
Rádi Vás provedeme a představíme možnosti + ochutnáte svatební menu. Těším se!! Přemek
23. říj 2013 v 15:09  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
 @gypremek Dobrý den, děkuji za nabídku, vše proberu s partnerem a v případě zájmu vás budu kontaktovat emoticon O vaší lodi jsem již také hodně slyšela. Jak jsem již psala na předešlou nabídku ozvu se až po 15.11. odjíždim mimo ČR. Těším se na setkání, mějte pěkný večer. Kašparovská
23. říj 2013 v 16:47  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
Přemysl Vejsada PRO

12

(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
Přemysl Vejsada PRO

12

(Před 3 lety)

@kaspark Šťastnou cestu!!
24. říj 2013 v 11:00  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaspark (29 r.)
2
    Praha 5, Region Praha
 @gypremek děkuji emoticon Mějte pěkný den..
24. říj 2013 ve 12:06  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí